999 rezultate për

parashikon

Owen parashikon fituesin e Premier League Michael Owen beson se Manchester City do të triumfojë edhe në edicionin e ardhshëm në Premierligë, transmeton zeri.info
Bëni kujdes, nëse qeni juaj kafshon dikë mund të dënoheni deri në 10 vite heqje lirie Mund të rrezikoni deri në 10 vite burg, nëse nuk zbatoni masat që përcaktohen në ligj për qentë. Kodi penal parashiko
Shkarkimi i Arben Malajt? Çfarë parashikon ligji i BSH Socialistët kanë nisur procedurat për shkarkimin e anëtarit të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë Arben Malaj p
Berisha për "La Stampa": Do të reagojmë me të gjitha format që parashikon mosbindja civile Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar për italianen “La Stampa” se beteja e opozitës do të vijojë. Berisha insiston
Përfshirja e zyrtarëve në blerjen e votave, kodi penal parashikon deri në 3 vjet burg (FOTO LAJM) Kodi Penal parashikon dënime të ashpra për zyrtarët e administratës shtetërore që përfshihen në fushata elektorale. S
Edi Rama bën "fallxhorin" në fushatë, nxjerr filxhanin dhe parashikon te ardhmen e Balliut (VIDEO) Dikur Erion Veliaj shprehej se populli do cirk dhe bukë. Kryeministri Rama e ka marrë këtë postulat dhe po e aplikon tas
ANALIZA JURIDIKE/ Pse Meta nuk mund të shkarkohet tani Nga Prof. Asoc. Dr. Jordan DACI 1. Hyrje e përgjithshme mbi sistemin e së drejtës, vlerat juridike, parimet j
Diego Milito parashikon fituesin e Champions League (FOTO LAJM) Legjenda e Inter dhe e Argjentinës, Diego Milito ka parashikuar se kush mund të jetë fituesi i finalës së nesërme të Lig
Tottenham-Liverpool, Ronaldo parashikon rezultatin e finales (FOTO LAJM) Finalja në Ligës se Kampioneve mes Tottenahmit dhe Liverpoolit zhvillohet këtë të shtune. Njëri nga futbollistët më t
Kryemadhi parashikon fatin e Ramës: Atij do t’i merret fryma dhe do t’i nxihet fytyra Monika Kryemadhi ka përshkallëzuar akuzat në emisionin Open, kur publikoi një video ku ajo tha se votat e PDIU-së i janë
Sulmuesi i PSG parashikon të ardhmen Edison Cavani nuk po kalon një moment të mirë te kampionët e francës lidhur kjo edhe me dëmtimet. Pas 2 muajsh jashtë
Van Basten parashikon fituesin e çiftit Juventus-Ajax Legjenda holandeze Marco Van Basten, ka folur për sfidën e mbrëmjes së sotme në Champions mes Juventusit dhe Ajax-it. Pë
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk
Nostradamusi parashikon luftë të përgjakshme Turqi-Greqi në 2019: Lajmi bën bujë në mediat greke dhe turke Një ndër gazetat më të mëdha në Turqi, "Sabah" i është referuar një parashikimi të Nostradamusit, sipas të cilit Greqia
Superkompjuteri parashikon finalen e Ligës së Kampioneve Superkompjuteri parashikon finalen e Ligës së Kampioneve Liga e Kampionëve është duke ardhur drejt fundit dhe pjesa
Kërkojnë rrogat, por çfarë parashikon ligji për ish-deputetët e opozitës Dogjën mandatet parlamentare, por jo benefitet që gëzonin nga ligji për statusin e deputetit. 11 ish-deputetë të opoz
Kaka parashikon derbin: Shënon Piatek dhe Paqueta Ricardo Kaka do të mbetet përgjithmonë një nga emrat më të dashur të tifozerisë në historinë e Milanit, një lojtar i cil
"Nuk ka shmangie për përdhunimin", sa pritet të dënohen të arrestuarit në Kavajë Në kohën kur Prokuroria e Durrësit ka në duar ekspertizën mjeko-ligjore të kryer mbi 13-vjeçaren, viktimë e abuzimit sek
Berisha citon Kushtetutën: Rama nuk mund të jetë ministër! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaron se sipas Kushtetutës Rama nuk mund të jetë ministër. Sipas ij asnjë ligj nuk p
Vettingu i pedagogëve, fillon tmerri për kopjacët dhe mashtruesit me punimet shkencore Protesta e studentëve largoi Lindita Nikollën nga drejtimi i dikasterit të Arsimit…. Ndonëse u shkarkua pa vullnetin e s