999 rezultate për

parashikoi

E "parashikoi" Rama, PS renditet e 30 në fletën e votimit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama publikoi një ditë më parë në Instagram një fogorafi të një bluze ku mbante të stampuar numrin 30 s
Si e parashikoi Azem Hajdari hakmarrjen e Berishës Ish-kreu i PD Sali Berisha konfirmoi sot atë që flitej se edhe Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit që konsiderohet si
Parashikoi fitoren me 9 gola të Cityt, shikoni shumën marramendëse që ka fituar ky tifoz (FOTO LAJM) Manchester City ka arritur një fitore tejet të “ekzagjeruar” kundër ekipit të Burton Albion me rezultatin e thellë 9 me
Nuk guxoi t'ja përmendte emrin dy vjet emrin të dashurit, si e parashikoi Elvana Gjata fatkeqësinë Rreth 8 muaj më parë, në një intervistë ekskluzive në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar publikisht se është në
U gjet i vdekur, reperi parashikoi fatin e tij në këtë dokumentar të para 2 viteve Reperi 26-vjeçar Mac Miller u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Kaliforni, të premten, pas një mbidoze droge. Fansat
FIFA parashikoi fituesin e Kupës së Botës Ashtu si me Spanjën në vitin 2010 dhe Gjermaninë në vitin 2014, video-loja e futbollit FIFA ka parashikuar edhe këtë her
Gruaja e Ivan Rakitic godet në shenjë, parashikoi Kroacinë në gjysmëfinale Kroacia është surpriza më e madhe në Kupën e Botës, me ballkanasit që kanë arritur të shkonin deri në gjysmëfinalen e tu
Vritet Oktapodi që parashikoi ndeshjet e Kupës së Botës Një oktapod, i cili parashikoi saktë të gjitha rezultatet e Kupës së Botës në Japoni, është vrarë dhe është kthyer në us
Kapjen e makinës me 1.5 milionë euro në Durrës e parashikoi Basha 4 ditë më parë Kreu i Partisë Demokratike, të enjten në Kuvend në fjalimin e tij bëri një denoncim ku tha se një prej deputetëve ka por
Pamjet e para kur Trump i zgjat dorën Kim Jongut (VIDEO) U zhvillua takimi historik mes Trump dhe Kim jong Un. Në bisedat e para të takimit dy liderat i vunë theksin kalimin të
Parashikoi humbjet e Laçit, klubi me shkresë për Xhelal Mziun (FOTO LAJM) Klubi i Laçit, nëpërmjet një kërkese zyrtare, i kërkon Xhelal Mziut, kryetarit të bashkisë Kamzë, të përgënjeshtrojë dek
Parashikoi ndeshjet me rezultat në kokë, Xhelal Mziu pritet të kalojë në Etikë Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, do të mbahet mend për dy parashikimet e sakta që ka bërë publikisht për fatin e nde
Sezoni i dështuar i Chelseat? Conte e parashikoi që në gusht këtë fund Për Conten ky fund nuk fund sezoni nuk është surprizë pasi italiani ka thënë se ai që në fillim kishte parashikuar një
Vanga parashikoi fitoren e Putin: Ai do të udhëheqë botën! Një plakë e verbër që parashikoi sulmet terroriste të 11 shtatorit, kishte thënë se Vladimir Putin një ditë do ta udhëhe
Parashikoi gjëra të frikshme, dy ngjarjet e mëdha që Baba Vanga sheh për 2018 Thuhet se ka parashikuar sulmet e 11 shtatorit, një cunam dhe Brexit, gjithashtu besohet se ka parashikuar edhe dy ngjar
Si e parashikoi Çani fundin e Tahirit: Do e “hajë” i pari (VIDEO) Gjendja ku aktualisht ndodhet ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në lidhje me Prokurorinë, pasi kanë nisur hetimet
Ky është greku që parashikoi stuhitë e përmbytjet në Shqipëri: Akoma s'ka kaluar Ky është sinoptikani grek, Sakis Arnautoglu, i cili qe i pari që parashikoi reshjet e dendura të shiut, që do të derdhes
Trondit sërish kolumbiania që parashikoi saktë tërmete dhe vdekjen e të famshmëve Deseret Tavares një parashikuese fati nga Amerika ka tronditur me parashikimin e saj të fundit. Pasi parashikoi saktë
Ky turk parashikoi tërmetin e frikshëm në Meksikë: Çfarë tha para 12 ditësh Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por tërmeti i ndodhur dje në Meksikë pritej nga të paktën një shkencëtar. Ai është n
Rabini që parashikoi tre luftëra, deklaroi se lufta me Korenë e Veriut do të jetë më e tmerrshmja (VIDEO) Rabini Levi Saadia Nahmani, qysh në vitin 1994 kishte parashikuar që lufta mes SHBA've dhe Koresë së Veriut do ta shtyjë