999 rezultate për

parashikohet

Si do të jetë moti këtë fundjavë? Mësojeni para se të bëni plane Dita e shtunë parashikohet të ketë mot me vranësira dhe kthjellime. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zhvillimet e
Cilat janë dy shenjat e horoskopit më me fat këtë fundjavë Binjakët Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni re
Reshje shiu apo diell, mësoni si do të jetë moti për këtë fundjavë në Shqipëri Pas një periudhe paqëndrueshmërie, gradualisht mbi vendin tonë për tre ditët në vijim pritet mot i qëndrueshëm dhe ditë
Rriten sërish temperaturat, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në zonat malore NDERSA Ultësira Perëndimore
Mos iu ndani plazhit! Kështu parashikohet moti në dy ditët në vijim Referuar njoftimit të Shërbimit Meterologjik ushtarak bëhet e ditur se dy ditët që vijnë moti do të jetë i kthjellët dhe
Lajmi i mirë, pas furtunës së mbrëmshme dita e enjte parashikohet me diell Shërbimi meteorologjik ushtarak ka njoftuar se dita e nesërme, e enjte, 20 gusht 2020 do të jetë e kthjellët me vranësir
Një futbollist i infektuar, ja çfarë parashikon protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë Teksa pritej që ditën e nesërme futbolli në Shqipëri të riniste pas një periudhë ndërprerje më shumë se dymujore, sot ka
Harrojeni plazhin! Si pritet të jetë moti gjatë qershorit Edhe pse po prisnit hapjen e plazheve pas mbylljes nga koronavirusi, duket se në gjysmën e parë të muajit qershor qyteta
Lehtësimi i masave, dalin disa detaje Komisioni për Sëmundje Ngjitëse i propozon Qeverisë lehtësim gradual të masave restriktive, përkatësisht duke filluar ng
Ky është parashikimi i motit për nesër dhe pasnesër Këtë fundjavë parashikohet të jetë e kthjellët me diell dhe me temperature të larta. Duke nisur nga dita e sotme, te
Riatdhesimi nis të shtunën nga Stambolli, ja fluturimet e tjera dhe oraret Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka publikuar kalendarin e fluturimeve që do të kryhen gjatë fundjavës, dhe ku
Erë e vrullshme dhe reshje shiu, si parashikohet moti për fundjavën Mot i variueshëm parashikohet te jete sot dhe neser, me ere te vrullshme dhe me prani te reshjeve te shiut. Sherbimi
Mjegull e vranësira, parashikimi i motit për sot Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare. Parashikohen mjegull dhe mjegull
Plane për nesër? Ky është parashikimi i motit Moti në vend ditën e enjte, parashikohet me vranësira deri në orët e paradites. Po kështu, gjatë kësaj kohe parashikohet
As shi e as dëborë, moti paralajmëron acar në ditët që do të vijnë Jemi në pikun e dimrit, dhe moti po tregon qëndrueshmëri. Sipas meteorologëve, situata do të vazhdojë e kthjellët deri p
Si do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme në Shqipëri Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka dhënë parashikimin e motit për pesë ditët e ardhshme në Shqipëri. Njoftimi i Shërb
Fundjavë me diell, ja si parashikohet të jetë moti Ditët e para të Vitit të Ri kanë sjellë dimrin e vërtetë dhe temperaturat kanë pasur një zbritje drastike. Megjithatë
Si parashikohet moti për ditët në vijim: Reshje dhe temperatura të ulëta Ditët e fundit vendi ynë është shoqëruar me një mot të kthjellët, ku temperaturat kanë qenë të larta. Por duket se d
Nuk parashikohet, cilat hapa duhet të ndiqni gjatë një tërmeti Tërmetet janë të paparashikueshme, por jo mënyrat më të mira për të reaguar kur lëviz shtëpia. Si duhet të sillemi në ku
Shtrëngata e rrufe, si do të jetë moti të dielën Ditën e diel, në vend parashikohet mot me vranësira deri të dendura dhe intervale të shkurtra me diell në qendër të terr