999 rezultate për

parashikimin

Plane për fundjavën? Mos u nisni pa lexuar fillimisht parashikimin e motit Nëse keni bërë plane për nesër, mirë është t’i hidhni një sy parashikimit të motit. Sipas IGJEUM moti nesër pritet të
De Biasi bën parashikimin që do t’ju pëlqejë të gjithë shqiptarëve Një tifoz special i përfaqësueses sonë në takimin ndaj Izraelit, do të jetë dhe ish-trajneri Gianni De Biasi. Tekniku
Plane për fundjavën? Mësoni parashikimin e motit A keni plane për fundjavë? Mësoni më parë se si do të jetë moti ditën e shtunë 4 Gusht 2018 dhe ditën e diel 5 Gusht 201
Qeshni me lot, macja bën parashikimin për finalen e Botërorit (FOTO LAJM) Nesër në oën 17:00 do të luhet finalja e Botërorit ‘Rusi 2018’ midis Kroacisë dhe Francës. Që prej fillimit të kampio
Francë - Belgjikë, macja e famshme parashikon fituesin e gjysmëfinales (VIDEO) Sot në orën 20:00 do të luhet gjysmëfianlja e parë e këtij Botërori. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Shën Petër
Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme Shqipëria mbetet në kushtet e kthjellimeve deri pas mesditës kur vranësira lokale zhvillohen në Veri dhe zonat Lindore.
Plane për fundjavën? Parashikimin e motit premton surpriza Pas disa ditëve të nxehta, nuk përjashtohen surprizat këtë fundjavë. Moti sot: Sipas MeteoAlb, Shqipëria mb
E famshmja Meri bën parashikimin e papritur: Këto dy skuadra shkojnë në finale Botërori 2018 është kthyer në pasionin e të gjithëve. Secili nga ne ka një skuadër për të cilën bën tifozeri dhe tan
Moti nuk suprizon as sot, mësoni parashikimin e sinoptikanëve Moti për të shtunën pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare të cilat do të dominojnë të gjithë vendin. S
Crespo jep parashikimin e tij për përballjen "titane" mes Francës dhe Argjentinës Një nga ndeshjet më të bukura që do të na rezervojë faza e 1/8 në kampionatin Botëror do të jetë ajo midis Francës dhe A
Macja Orakulli Akil zgjedh parashikimin e saj për ndeshjen hapëse të Botërorit (FOTO LAJM) Tifozët rusë mund të jenë të lumtur para ndeshjes hapëse me Arabinë Saudite, duke qenë se orakulli Akil, ka parashikuar
Derri "Marcus" parashikon gjysmëfinalet e Kupës së Botës (VIDEO) Ky është derri i cili ka bërë dy parashikime të sakta historike – dhe po shpreson që të vazhdojë rekordin e tij të pathy
OKB bën parashikimin e frikshëm për pupullsinë shqiptare Shqipëria është nga të paktat vende në Europë që do përjetojë një tranzicion të trishtë të popullisë. Shekulli në të
Keni plane për nesër? Njihuni me parashikimin e motit Keni bërë plane për nesër? Nëse po, moti do t'ju favorizojë pasi pritet të jetë kohë e mirë, temperatura të larta dhe pa
Ku do të bie shi sot? Mësoni parashikimin e motit Paraditja vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por mesdita dhe në vijim shtojnë vranësirat në pjesën më të madhe
Robert Ndrenika i bën parashikimin Ramës: Dhe dy vite je në pushtet! Vazhdojnë protestat për Teatrin Kombëtar nga aktorët të cilët i kanë dhënë zë këtij teatri në dekada me rradhë. Si në
Mustafa Nano bën parashikimin e fortë: Ramën do t'a kemi gjatë kryeministër Mustafa Nano e ka cilësuar ta pavend protestën e dhunshme të qytetarëve të Kukësit kundër taksës për kalimin në Rrugën e
Rusia ia beson një maceje të shurdhër parashikimin e ndeshjeve të Botërorit Një mace të shurdhër shikohet si parashikuese e fitueseve gjatë Botërorit, që do të zhvillohet këtë verë në Rusi. Duk
Gëzojuni diellit sot pasi mbrëmja sjell surpriza, mësoni parashikimin e motit Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë motin në të gjithë vendit gjatë paradites dhe pasdites. Ndërsa mbrëmja s
Kryemadhi bën parashikimin e fortë: 2018 do të jetë vit i vështirë për shqiptarët Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë ,duke u shprehur se kryeministri Edi Rama mund të jet