999 rezultate për

parashikimet

Parashikimi, ja dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues. Në rrjete
Parashikimet: Presidenca e Trump-it nuk zgjat më shumë se 2017-a "Ladbrokes", një kompani e madhe bastesh në SHBA, ka thënë se shumë njerëz po presin të vendosin baste se lideri amerika
Parashikimet: Presidenca e Trump nuk zgjat më shumë se 2017 Presidenca e debatueshme e Donald Trump është një bekim për bastevënësit britanikë, të cilët raportojnë një stuhi të vep
Edhe dy ditë afat për formimin e qeverisë , ja cilat janë parashikimet e analistëve Mandati për formimin e qeverisë së re nga kreu i VMRO DOMNE-së, Nikolla Gruevski skadon të dielën, por ende nuk ka të dh
Garrett: Parashikimet e mia për Maqedoninë ishin joreale, diçka si “La la Land” Në kohë të krizës politike, nevojitet ndonjë vizion strategjik, vlerësoi ambasadori britanik në Shkup Charles Garrett në
Tre parashikimet katastrofike që priten të ndodhin deri në vitin 2050! Jane Goodall, antropologe e njohur ka publikuar një artikull sipas saj tregon katastrofat dhe ngjarjet që priten te pre
Ja parashikimet e Bankës Qendrore Evropiane për situatën ekonomike në vitin 2017 Banka Qendrore Evropiane ka rritur lehtë parashikimin e saj për rritjen ekonomike për eurozonën në vitin 2016, por ka qe
Kujdes / Cikloni do përfshijë edhe Kosovën (VIDEO) Një video që ka ardhur në adresën e gazetës "Express", tregon se cikloni që ka përfshirë jugun e Shqipërisë, do të vijë
Parashikimet e agjencisë "Granconte", Shqipëria ... (FOTO) Agjensia për parashikimin e ndeshjeve sportive, “Gracenote” ka nxjerrë Francën fituese të Kampionatit Europian. Sipas
Ja parashikimet e stafit të Kombëtares në Francë (FOTO) Delegacioni që ndodhet në Francë për të përfaqësuar ekipin tonë në Francë për hedhjen e shortit të "Euro 2016" ka bërë p
Ngadalësim për ekonominë botërore, kërkesë për investime Në rast se do të ketë investime, do të shihet një rritje ekonomike, në të kundërt, ekspertët nuk japin sinjale pozitive.
Enrique dhe Allegri, dy strategët që zhgënjen parashikimet Luis Enrique dhe Masimiliano Allegri nuk janë në mesin e trajnerëve më të përfolur në media, madje ndaj tyre ka pasur ed
Ti japësh fund makthit grek Paul Krugman, NYT Alexis Tsipras, udhëheqës i koalicionit të krahut të majtë Syriza po bëhet kryeministër i Gr
Thyen parashikimet, 99 vjeçarja duket si një 20 vjeçare (FOTO LAJM) Ndonëse pas një viti ajo mbush 100 vjeç, kjo nuk e ndal aspak që të jetë triumfuese në një garë. Gruaja amerikane e cila
Ja kush është supermodelja që thyen parashikimet (FOTO LAJM) Edhe pak ditë më parë, modelja Irina Shayk mori vëmëndjen e paparacëve, për thjeshtësinë që ajo shfaqte. Sërish ësht
Rekord kritikash për mbajtjen e djalit nga Ami, ja fotoja që theu parashikimet Një foto që ka publikuar Ermal Mamaqi në rrjetin e tij social zyrtar në Facebook, ka thyer rekordin sa i takon klikimeve
Poston njollën e fytyrës të fshehur për 22 vite, thyen parashikimet (FOTO LAJM) Një 22 vjeçare kishte marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së saj, ndërsa ka treguar një shenjë që e mbante të fshe
Halimi: Pjesëmarrja në zgjedhje ishte mbi parashikimet e mia Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Luginën e Preshevës, Riza Halimi, është shprehur se procesi zgjedhor po shko
Barça-Real, ja parashikimet e Ish-ëve (FOTO LAJM) Pas parashikimeve të personazheve të aktrimit, muzikës, modës etj tashmë i vjen rradha dhe ish futbollistëve të Barcelon
Barça-Real, ja parashikimet e Vip-ave (FOTO LAJM) Në ndeshje të tilla si kjo e mbrëmjes së sotme Barcelona-Real Madrid nuk mund të rrinë pa thënë fjalën e tyre edhe perso
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së