999 rezultate për

parashikime

Superkompjuteri jep parashikime të reja për rënditjen e Premier League, ka plot befasi Manchester City është parashikuar të mundë Liverpoolin në garën për titullin e Premier League sipas parashikimeve të fun
Formohet "përbindëshi" në detin Jon, në 18 shtator arrin kulmin: A rrezikohet Shqipëria? Agjencitë meteorologjike të rajonit janë të shqetësuara në lidhje me disa zhvillime në detin Mesdhe, të cilat nëse shkoj
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Wow! Look-u i fundit i Kejvinës në bikini del jashtë parashikimeve (FOTO LAJM) Në bikini portokalli me flokët e krehura stil "Mrilyn Monroe", Kejvina ka surprizuar fansat duke pozuar buzë pishinës.
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Nuk i dolën parashikimet për COVID-19 në Shqipëri, Pipero: Virus tekanjoz Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha nga mesi i majit se pas datës 18, kur ndodhi edhe hapja e madhe, do të kishte vetë
Pipero për DW: Nuk bëjmë dot parashikime për këtë pandemi Mjeku infeksionit, Prof. Pëllumb Pipero tha sot për DW se për pandeminë COVID-19 nuk mund të bëhen parashikime. "Kemi
Parashikimet nuk janë shumë optimiste, kur mund të përfundojë pandemia E gjithë bota po jeton nën kërcënimin e një armiku të padukshëm i cili nuk dihet se kur do zhduket. Vende që dikur gë
Baba Vanga e parashikoi tërmetin në Turqi? “Baba Vanga”, e lindur në Bullgari është quajtur “Nostradamus i Ballkanit” për parashikimet e saj. Deri më tani ka pa
Parashikimet e frikshme për 2020-n: Trumpi me tumor, Putinin do pësojë atentat Baba Vanga, gruaja bullgare që njihet gjithashtu si “Nostradamusi i Ballkanit” ka bërë disa parashikime të tmerrshme sa
Dimër para kohe, priten ngrica dhe reshje bore gjatë tetorit Britanikët mund të përballen me dimrin më të ftohtë që ka qenë për 30 vitet e fundit. Temperaturat mund të marrin një
Parashikimi i zonjës Meri: Kush do t'i fitojë zgjedhjet e 6 tetorit Vetëm dy ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 6 tetorit dhe kureshtja se kush do të fitoj kësaj radhe, duke të jetë tejet e ma
Jashtë parashikimeve, “Apple” dhe “Samsung”, telefonat më të rrezikshëm “Iphone 7″ dhe Samusung Galaxy s8” përcjellin dyfishë më shumë rrezatim sesa është e lejuar. Telefonat e mençur
Pas anulimit të 3-të të dasmës, Justin dhe Hailey martohen para parashikimeve (FOTO LAJM) Justin dhe Hailey Bieber e kanë ndarë mendjen më në fund. Pasi kanë anuluar tre herë dasmën burime për “TMZ” kanë tre
Vdekje e tmerre! Parashikimet e Nostradamusit për 2019 Ditët e fundit, në politikën shqiptare ka nisur një debat i ri, pas alarmit të dhënë nga Presidenti Ilir Meta se Ballkan
E DHIMBSHME/ Sfida e urisë, mijra persona vuajnë çdo ditë për bukën e gojës Sipas një raporti vjetor të publikuar të hënën nga shumë organizata të OKB-së, kritikojnë se ky është viti i tretë rradh
Parashikime të zymta për të ardhmen e Shqipërisë Shqiptarët do vazhdojnë të lënë Shqipërinë madje në një numër edhe më të madh. Të paktën kështu flasin parashikimet e Ba
Lajme të mira vijnë për skënderbeun, Bregu rikthehet në stërvitje Skënderbeu humbi shërbimet e Dejvi Bregut në fillim të janarit, kur gjatë një takimi miqësor ndaj Tiranës, sulmuesi vlon
Parashikimet e Nostradamus për vitin 2019, janë të frikshme Parashikimi i Nostradamus për vitin 2019 mund t’ju bëjë të ndryshoni mendim. Sipas “profetit” që mbart me vete një n
Marrëveshja e Prespës mund të finalizohet më shpejt se parashikimet Zbatimi i Marrëveshjes së Prespës të Maqedonisë mund të finalizohet më herët nga afati i paralajmëruar nga autoritetet.