999 rezultate për

parash

Hidhet me parashutë, ushtarit i bie disa herë të fikët (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur një ushtari amerikan i bie disa herë të fikët pasi hidhet me parashutë. Në pamjet film
Kthjellimeve dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot Territori i Shqipërisë vijon të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të ngrohtë. Sipas MeteoAlb, paraditja e sotme
Po mbarojnë ditët me diell, çfarë do të ndodhë javën e ardhshme Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me mot të qëndrueshëm. Por ditët në vijim, do të sjellin rrebeshe shiu, duke nisur
Surprizat nuk mungojnë, çfarë do të ndodhë me motin të shtunën Pas ditëve të freskëta dhe me reshje shiu në zona të ndryshme, duket se temperaturat e larta rikthehen në vend. Shërb
Parashutistëve iu shkon keq aventura gjatë uljes në det (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur dy parashutistë i kap paniku ndërsa ndwrsa ulen nw det i cili ishte mbushur me qindra kand
Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje E premte 13 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e Paolo Fox Dashi Kjo është dita e duhur për tu rikthyer në lojë
Shtatori për plazh, meteorologët japin parashikimin e motit për Shqipërinë Temperaturat e larta do të dominojnë të gjithë pjesën e mbetur të muajit shtator, duke e shtyrë kësisoj stinën e vjeshtë
Supersfida Angli-Kosovë, analizë dhe parashikim në "kokë" (VIDEO) Sot në mbrëmje Kosova do të luajë ndeshjen më të rëndësishem të vitit atë ndaj Anglisë në transfertë, ndeshja e cila do
Haradinaj parashikon rezultatin e ndeshjes Kosovë-Angli Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka bërë të ditur se e do fitoren në ndeshjen e sotshme të Kosovës kundër An
Horoskopi 9 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me pro
Parashikimi i motit, e hënë 9 Shtator 2019 Parashikimi për ditën e nesërme sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit (E hënë, dt.09)
Horoskopi 9 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me pro
Vapa nuk ka ikur me gushtin, kur pritet të ulen temperaturat? Zhiva e termometrit do të vazhdojë të qëndrojë mbi 30 gradë Celsius. Normalisht duhet të kishte nisur vjeshta, por moti
Parashutisti shqiptar humbi jetën tragjikisht, Haradinaj ndan lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Një person humbi jetën dje në Prizren të Kosovës, pas një incidenti me parashutë. Artan Venhari, instruktor në Federatën
Parashikimi i yjeve pë ditën e sotme, shenjat që do ju shkojë dita vaj Dashi Këshillohuni për çdo gjë me partnerin tuaj sot dhe mos merrni vendime të pamenduara. Bashkëpunimi dhe toleranca
Ky është personi që vdiq pas hedhjes me parashutë në Prizren Një person sot ka vdekur pas një incidenti që ndodhi gjatë fluturimit me parashutë në Prizren. Personi që ka ndërruar
Prizren, humb jetën një 45 vjeçar gjatë fluturimit me parashutë Një person ka humbur jetën e një tjetër është lënduar gjatë një fluturimi me parashutë në Prizren, të shtunën rreth orës
Plazhi mahnitës me rërë të zezë, por jetën e ke në fije të perit (VIDEO) Plazhi i bukur Reynisfjara në Islandë është i njohur në të gjithë botën për rërën e zezë të krijuar nga derdhja e lavës
Nis shtatori, parashikimi i horoskopit për ju DASHI Të gjithë kanë kërkesa për ju tani, gjë që mund t'ju bëjë të dëshironi të zhdukeni. Një sukses në karrierë mund
Dita e fundit e gushtit, çfarë ka parashikuar horoskopi për ju DASHI Do e filloni ditën duke u zgjuar më herët se zakonisht. Edhe pse mund ta keni të vështirë të lini krevatin, ju