999 rezultate për

paraqitjeve

Arbër Zeneli kërkohet nga klubet europiane pas paraqitjeve të shkëlqyera me Kosovën Arbër Zeneli talenti nga Kosova i cili luan tek Herenven në kampionatin Hollandez po kërkohet nga shumë klube pas para
Zbulohet shkaku i paraqitjeve të dobëta të Hysajt Elseid Hysaj po kalon momentin më të keq që prej mbërritjes në skuadrën e Napolit. Mbrojtësi shkodran ishte fajtori në n
Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin Chelsea shijoi fitoren, 1-0 ndaj PAOK-ut për ta vazhduar rekordin e fitoreve këtë sezon me Maurizio Sarrin. Pas 7 min
Orges Shesi e mbyll ecurinë në Europë me statistika fantastike, merr vlerësime për arritjet Skënderbeu në Europa Lig arriti të grumbullonte 5 pikë, dhe kjo falë paraqitjeve të shkëlqyera të ekipit në fushë si dhe
Kërcënohet nga familja mbrojtësi i Liverpoolit pas paraqitjeve të dobëta (FOTO LAJM) Mbrojtesi i Liverpool, Dejan Lovren, është kërcënuar dhe abuzuar në rrjetet sociale, pas paraqitjeve të dobët me skuadrë
KSHZ-ja duhet të vërtetojë listat e kandidatëve për deputet deri të dielën në mesnatë Partitë politike në Maqedoni kanë dorëzuar listat e tyre, ndërsa KSHZ-ja ka kohë deri të dielën në mesnatë që t’i vërtet
Ronney e sheh ndeshjen si tifozë ndaj Sllovenisë Wayne Rooney do ta shohë si tifozë ndeshjen përballë Sllovenisë, në kualifikueset e Botërorit 2018. Kapiteni i "Tre
Këto janë futbollistët që iu është rritur vlera pas paraqitjeve në Euro 2016 (FOTO LAJM) Tashmë thuajse ka ardhur fundi, e jemi vetëm një ndeshje larg përfundimit të Euro 2016. Shumica e përfaqësuesve tashm
Barça-Elche, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes ndaj Real Sociedad në fundjavë Barcelona rikthehet në fushën e lojës, kësaj rradhe në ndeshjen e parë të 1/8
Sot dita e fundit për dorëzimin e fletëparaqitjeve tatimore Drejtoria për të Ardhurat Publika njofton se sot është dita e fundit për qytetarët që të paraqesin të ardhurat shtesë. N
Valencia vihet pas Berbatovit Valencia është e interesuar për transferimin e sulmuesit të Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov pas rihapjes së afatit
Ibrahimoviç dështon përsëri Eliminimi i Milanit nga Liga e Kampionëve vuri në spikatje personalitetin e dyfishtë në fushë të Zlatan Ibrahimoviçit, i