999 rezultate për

paraqitjet

Marchisio kritikon Juventusin: Pagoi më shumë sesa duhet për Chiesan Claudio Marchisio ka kritikuar paraqitjet e Federico Chiesa. Chiesa kaloi te Juventus duke bërë bujë të madhe, por Cl
Piatek kthehet në Serie A, jo te Milani Krzysztof Piatek ishte bashkuar me Milanin duke bërë bujë të madhe me paraqitjet e tij të para me klubin e Milanit si dh
Coutinho jo, Perisic po, Bayerni gati të blejë kartonin e kroatit Ylli kroat i futbollit, Perisic, kaloi këtë sezon si i huazuar te Bayern, nga skuadra e Inter, dhe duket se paraqitjet e
Tottenhami dhe Leicesteri pas Thomas Strakoshës, por Lazio ka një plan tjetër Portieri i Lazios, shqiptari Thomas Strakosha, me paraqitjet e tij të mira ka ngjallur interesimin e klubeve angleze si
Interesimi i Juventusit? Flet menaxheri i Marash Kumbullës Marash Kumbulla është një nga zbulimet më interesante në Serinë A, ku mbrojtësi i Veronës po bën paraqitje të shkëlqyera
Ishte i padëshirueshëm, Juventusi i ofron kontratë të re Higuainit Sulmuesi argjentinas e ka bindur trajnerin Maurizio Sarri me paraqitjet e tij këtë sezon me “Bianconeri” Gonzalo Higu
Bebe Rexha një llupëse e paparë, nuk ndalet së ngrëni (FOTO & VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptareBebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura në mbarë botën. Ajo njihet për hite
Edhe Milani futet në garë për bomberin e Evertonit Milani i është futur garës për të nëshkruar me Richarlison. Braziliani po shkëlqen këtë sezon me Everton ku në 33 ndeshj
Skuadra angleze kërkon Milot Rashican Milot Rashica po shijon momentin më të mirë të tij te Werder Bremen. Pjesa e parë e sezonit ishte e vështirë për djal
Trasferimet më të shtrejta në La Liga me paraqitjet më të dobëta Trasferimet më të shtrejta të verës në La Liga deri më tani kanë qëndruar në hije duke mos treguar asgjë nga ajo çfar u
Dashuria bën çudira, njihuni me çiftet më të papara në botë (FOTO LAJM) Pasi t'i shihni fotografitë do të thoni me vete: "Si u bënë bashkë këta njerëz?". Shpeshherë çifte të shumta paragjyk
Simone Inzaghi paralajmëron të tijët: Paraqitjet pozitive nuk mjaftojnë për të mposhtur Juven dhe ... Paraqitjet pozitive nuk mjaftojnë për të mposhtur as Juves dhe as Napolit. I këtij mendimi është trajneri i Lazio-s, Sim
Formacioni më i mirë deri më tani në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Tridhjetë e nëntë gola të shënuar, kampionët e botës munden në ndeshjen e parë, Belgjika dhe Anglia debutim triumfues dh
Paraqitjet më të famshme të Bleonës në eventet botërore, pse e shanë të gjithë? (FOTO LAJM) Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot që poston në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram. Ajo shpesh
Karriera e Schweinsteiger nuk mbyllet këtu, kërkon rinovimin e kontratës me Chicagon Bastian Schweinsteiger do të vazhdojë të luajë në Major League Soccer. Mesfushori gjerman i cili përfundoi kontratën
Inzaghi e shikon të plagosur Interin por premton se nuk do i tolerojnë Simone Inzaghi ka komentuar si një sfidë mjaft të rëndësishme atë të së shtunës pasdite në ‘San Siro’ përballë Interit,
Pele i befasuar nga paraqitjet e Salah ku i është drejtuar me një mesazh këmbëshpejtit (FOTO LAJM) Forma e Mohamed Salah në Liverpool ka bërë që ai të lartësohet nga maja e futbollit botëror, me legjendën braziliane, Pe
Talenti shqiptar që me paraqitjet e tij fantastike po shkëlqen në Gjermani Tek kampionatet e moshave në Gjermani ka spikatur fitorja e Hamburg 1-4 në fushën e Hertha Berlin. Ndeshja që ka qenë e
Lojtarët që startuan në fitoren e BVB-së 4-1 ndaj Realit, ku janë ata tani? Gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve gjithmonë dhurojnë spektakël. Këtë herë kujtojmë atë në mes Borussia Dortmundit d
Mediat italiane vlerësojnë me nota paraqitjet e shqiptarëve, shkëlqen i përhershmi Berisha Portali italian “Tuttomercatoweb” ka vënë notat për paraqitjet e futbollistwve pas ndeshjeve të sotme në Serinë A dhe B