999 rezultate për

paraqitje

Ibra nuk ia përton Zapata-s: Ju s'keni paraqitje, sa kam unë gola AC Milan u mposhtë 0 me 3 ndaj Atalanta-s midis ‘San Siro-s’ në javen e 19-të të Serie A-së. Zlatan Ibrahimovic pas
ZYRTARE/ Mandzukic prezantohet te Milani Skuadra e AC Milan ka prezantuar zyrtarisht sulmuesin kroat, Mario Mandzukic. Kuqezinjtë njoftua se ish-sulmuesi i Ju
Derbi Inter-Juve, 5 trajnerët më të suksesshëm që drejtuan 2 ekipet Antonio Conte është vetëm trajneri më i fundit që është ulur në stolin e Juventusit dhe Interit. Nga Trapattoni te L
Pas bisedimeve të fundit, Milani arrin marrëveshjen me Mandzukic Skuadra AC Milan. ka arritur marrëveshje me Mario Mandzukic, dhe zyrtarizimi do të bëhet ditët e ardhshme. Sipas "Cal
ZYRTARE/ Milani firmos me mesfushorin francez Vetëm statusi zyrtar mungonte, i cili tani ka mbërritur: Soualiho Meïté është një lojtar i ri i Milanit. Futbollisti
Barazimi me Romën, Conte: Bëmë një paraqitje të mirë, nuk transferoj asnjë lojtar Trajneri i Inter, Antonio Conte ka reaguar pas ndeshjes ndaj Romës, të cilën "Nerazzurrët" e barazuan 2-2 në Olimpico.
Eriksen te PSG-ja, kështu përgjigjet Pochettino Mauricio Pochettino ka marrë drejtimin e PSG-së, duke zëvendësuar Thomas Tuchelin si trajner i klubit pasi që ishte i pa
500 ndeshje me Barcelonën, Messi: Është nder për mua Një jetë e tërë të Barcelona. Kështu ylli Lionel Messi, arriti të bëjë 750 paraqitje të gjiganti katalunas. Në La Lig
Shqipëri pozitive në vitin e pandemisë, Kosova nuk përmbush misionin historik Pandemia la Kombëtaren Shqiptare rreth 9 muaj pa u grumbulluar fare, megjithatë kuqezinjtë ia dolën të bëjnë një përfaqë
Xhaka nuk e fsheh lumturinë: Shumë njerëzve ua kam mbyllur gojën me paraqitjen kundër Chelseat Granit Xhaka është i lumtur që ua ka mbyllur gojën kritikëve me një paraqitje mbresëlënëse dhe me një gol mahnitës në fi
Ylli i Juventusit shpallet lojtari i vitit në SHBA (VIDEO) Mesfushori i Juventusit Weston McKennie është shpallur lojtari më i mirë amerikan i vitit 2020. 22-vjeçari arriti në
Paraqitje fantastike, Bruno Fernandes shpallet lojtari i muajit në Premier League Mesfushori i Manchester United, Bruno Fernandes është zgjedhur lojtari më i mirë i muajit nëntor në Premier League. P
Balotelli më në fund bëhet me ekip të ri Monza njofton zyrtarisht transferimin e Mario Balotelli, i cili nënshkroi një kontratë deri më 30 qershor 2021. Sulmu
ZYRTARE/ Ja data kur dhe ku do zhvillohet Superkupa e Italisë mes Napolit dhe Juventusit Superkupa e Italisë mes Napolit dhe Juventusit do zhvillohet me 20 janar 2021 në "Mapei Stadium", stadium ku luan skuadr
Ylli i Slazburgut i gatshëm për tu transferuar në "Santiago Bernabeu" Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik Szboszlai. "Los Blancos"
Ramos nuk di të ndalet, barazon rekordin e Buffon dhe synon atë botëror Pesë minuta para përfundimit të ndeshjes Spanjë – Holandë, Sergio Ramos u inkuadrua për të bërë historinë. Ishte para
Marchisio kritikon Juventusin: Pagoi më shumë sesa duhet për Chiesan Claudio Marchisio ka kritikuar paraqitjet e Federico Chiesa. Chiesa kaloi te Juventus duke bërë bujë të madhe, por Cl
Klopp i kënaqur me ndeshjan ndaj Ajax-it: Paraqitje e mirë, me të vërtetë një ndeshje e "egër" Jurgen Klopp ka përshëndetur paraqitjen e skuadrës së tij në fitoren 0-1 ndaj Ajax. Liverpool mori tre pikë në udhëti
PSG arrin marrëveshjen me Everton për sulmuesin Kean Paris Saint Germain ka siguruar marrëveshje me Everton, për shërbimet e Moise Kean. Kean pritet të zyrtarizohet si pë
Piatek kthehet në Serie A, jo te Milani Krzysztof Piatek ishte bashkuar me Milanin duke bërë bujë të madhe me paraqitjet e tij të para me klubin e Milanit si dh