999 rezultate për

paraqiti

Shehi paraqiti dorëheqjen, Skënderbeu me komunikatë zyrtare për të ardhmen e tij Klubi i Skënderbeut, nëpërmjet një deklarate për shtyp, ka reaguar këtë mbrëmje në lidhje me një dorëheqje që trajneri O
Plas skandali seksual në Vatikan: Dua të të kem skllavin tim Një dosje prej 1200 faqesh është paraqitur në Vatikan nga Kryepeshkopata e Napolit, ku ka të bëjë me biseda dhe foto të
Skandal / Charlie Hebdo tallet me fëmijën e vdekur sirian Revista franceze satirike "Charlie Hebdo" nuk ka të sosur me talljet e saj. Këtë herë revista ka "vendosur" të tallet
Apple prezanton sot iPhone-t e ri 5S dhe 5C Apple pritet të prezantojë sot iPhone-n e ri 5S. iPhone 5S duket të jetë pothuajse identik me iPhone 5 përveç disa dall
iPhone 5S gati në shtator, ja si do të jetë ai (FOTO-LAJM) Apple pritet të prezantojë në 10 shtator iPhone-n e ri 5S. iPhone 5S duket të jetë pothuajse identik me iPhone 5 përveç
Gjyqi i Gërdecit, vijon mbrojtja e Pinarit Gjyqi i Gërdecit vijon sot me parashtrimin e pretendimeve të mbrojtjes së ish- drejtorit të MEICO-s Ylli Pinari. Ndërkoh
Vodafone Albania, fiton garën për 3G Vodafone Albania pret vetëm vendimin zyrtar, që do t’a shpallë fitues të garës për shërbimet e gjeneratës së tretë të te
Ahmeti ia paraqiti Rasmusenit kerkesat e BDI-se Tre kërkesat e BDI-së, procedimin e rasteve të Hagës, rastin e Sopotit dhe statusin e ish luftë
Maqedonia paraqiti ne Hage padine kunder Greqise Maqedonia përmes përfaqësuesit të vet, ambasadorit Nikola Dimitrov, sot edhe zyrtarisht paraqiti n&e
Pala kosovare paraqiti vizionin për raportet midis Kosovës dhe Serbisë Në Baden afër Vjenës përfunduan bisedimet e sotme të Treshes ndërmjetësuese të G
Ahtisari paraqiti planin para Grupit të Kontaktit - Kosova me atribute shtetërore Kryenegociatori Marti Ahtisari paraqiti sot planin e tij për statusin e Kosovës në takimin me drejtor&eum