999 rezultate për

paraqitet

SPECIALE/ Këto janë ushtritë më të forta të Ballkanit, ja si paraqitet Shqipëria (FOTO LAJM) Global Firepower Index (Indeksi Fuqisë Luftarake) përpiloi edhe këtë vit listën e fuqive më të mëdha ushtarake të botës
Europa po shkrin në 40 gradë, por moti çmendet vërtetë në këtë kryeqytet (VIDEO) Ndrkohë që në Shqipëri dhe mjaftë shtete të tjera të Europës temperaturat kanë kapur maksimumin e tyre duke shkaktuar ed
Talevska mbetet pa pashaportë Redaktorja e TV Sitel Ivona Talevska mbetet pa pasaportë pasi gjykata e apelit refuzoi ankesën e saj për heqjen e masave
Dani Alves vendos për të ardhmen Alves ndërpreu kontratën e tij me Juventusin pas vetëm një sezoni në Itali, ku ka ndihmuar "Zonjën e vjetër" të fitojë t
Gruevski duhet të paraqitet në gjykatë çdo të premte Kreu i VMRO-DPMNE-së dhe ish-kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, i dyshuar në rastin “Titanik”, të hapur nga Proku
Bogoevski sot paraqitet në Gjykatë Gjykata Civile, Gjykata Themelore Shkupi 2 sot të mbajë seancë të re për akuzën për shpifje dhe ofendi të liderit të Bas
Edhe Mijallkov sot paraqitet në PSP Më tepër se dy orë Sasho Mijallkov ishte në pyetje në PSP, së bashku me avokatin e tij Ljupço Shvrgovski. Ish drejtor
Zaev sot do të paraqitet në PPS për rastin "Target" Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev dhe ish shefi i Policisë Sekrete, Zoran Verushevski, sot në orën 14:30 duhet të pa
Për herë të parë në histori një kryeminister paraqitet para hetuesve Kryeministri i Pakistanit, Nawaz Sharif, pritet që këtë javë të paraqitet para një paneli hetues, lidhur me akuzat kundë
Menduh Thaçi paraqitet në prokurori Kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi sot është paraqitur në Prokurorinë Speciale Publike. Ende nuk bëhet e ditur se për çfarë
Kryeparlamentari Xhaferi dëshmon nesër për të "enjten e përgjakshme" Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, do të paraqitet ditën e nesërme në Prokurorinë Themelore Publike (PTHP
Parashikimi i motit, e martë 2 maj 2017 Zonat e ulëta dhe ato bregdetare do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta por me vranësi
"Ryshfeti", Zaev paraqitet në Gjykatën Penale Vazhdon gjykimi i rastit "Rryshfeti" në Gjykatën Penale, ku pritet të dëshmojë kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është
SPECIALE/ Këto janë ushtritë më të forta të Ballkanit, ja si paraqitet Shqipëria (FOTO LAJM) Global Firepower Index (Indeksi Fuqisë Luftarake) përpiloi edhe këtë vit listën e fuqive më të mëdha ushtarake të botës
Ilir Beqaj "harron" që nuk është më ministër, paraqitet në Kuvend (FOTO LAJM) Ilir Beqaj nuk është më ministër që prej fundjavës së shkuar, megjithatë duket se ai e ka harruar këtë fakt duke shkuar
Bashkia Shkodër: Ja si paraqitet situata në të gjitha njësitë administrative Edhe gjatë ditës së sotme vijon të jetë problematike situata në veri të vendit. Bashkia e Shkodrës ka përditësuar të dhë
DETAJET/ Ministria e Shëndetësisë: Ja si paraqitet situata nga gripi Ministria e Shëndetësisë, përmes një deklarate për mediat bën me dije se dy persona kane ndërruar jetë nga gripi. Dy per
U arrestua në Francë, Haradinaj paraqitet para prokurorit francez Kryetari i AAK¬-së, Ramush Haradinaj nuk do të lirohet nga autoritetet franceze. Burime të lajmi.net bëjnë të ditur s
"Gruevski po paraqitet gjithnjë e më shumë nervoz" "Ish-kryeministri i Maqedonisë njëkohësisht dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, është gjithnjë e më nervoz për
Deputeti i LSI paraqitet në Prokurorinë e Përgjithshme, nën hetim për një dënim Prokuroria ka nisur një çështje për një deputet të LSI-së, referuar një dënimi që nuk është vetëdeklaruar. Bëhet fj