999 rezultate për

paraqitet

Keni bërë plane për fundjavën? Mësoni a do të mbajë moti Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me
Mos e harroni çadrën! Moti i keq dhe shiu do na shoqërojë edhe në fundjavë Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me
Pesë ditë nga atentati, si paraqitet gjendja e prokurorit Noja Kanë kaluar pesë ditë nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku ai dhe dy miqtë e tij mbetën të plagosur. Ndoja nd
Reshjet e dendura të shiut paralizojnë Tiranën, kaos në rrugët kryesore Reshjet e shiut të cilat vazhdojnë prej disa ditësh në vend, kanë dhënë pasojat e para në Tiranë duke bllokuar rrugët kr
Zënka me Lerdën: Zëvendëstrajneri nuk paraqitet në stërvitje, largohet nga Partizani ? Dritan Mehmeti nuk do të jetë më zëvendëstrajneri i Partizanit. 39-vjeçari nuk ka qenë i pranishëm në seancën stërvitore
Nuk paraqitet në KPA, shtyhet seanca për Artur Malaj Shtyhet për në datën 3 tetor seanca gjyqësore për gjyqtarin Artur Malaj, kandidat për Inspektorin e Lartë të Drejtësisë
Ivanka thyen rregullat: Paraqitet pa reçipeta në OKB (FOTO LAJM) vanka Trump u fotografua në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York, duke thyer kodin e veshjes. Ajo tërhoqi vëm
Shkon në 105 numri i lënduarve nga tërmetet, kështu paraqitet gjendja në spitale Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesis
Mihal Kokëdhima paraqitet në Gjykatën e Vlorës (VIDEO) Në Gjykatën e Vlorës u zhvillua sot masa e sigurisë për shtetasin Mihal Kokëdhima, i arrestuar pasi goditi me sende të f
Prishni planët për fundjavë, moti i keq nuk ka ndërmend të ikë Për të gjithë ata kanë që kanë bërë plane për në fundjavë, duhet t'i anulojnë. Sipas meterologes së MeteoAlb, Adiola Ban
Prokurori nuk paraqitet në KLP, kërkon shtyrje të procesit gjyqësor Prokurori Behar Dibra nuk është paraqitur në Këshillin e Lartë të Prokurorisë për të zhvilluar intervistën në kuadër të
Neymar nuk paraqitet në stërvitje me PSG (FOTO LAJM) Braziliani nuk është paraqitur sot në stërvitjet që po mbahen para fillimit të sezonit, nga klubi i tij i tanishëm PSG.
Tuna, tejet joshëse në paraqitjen e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu u rikthye furishëm në skenë me albumin e saj ‘Fortuna’ i cili u prit shumë mirë nga publiku, sh
Zgjedhjet lokale, fillon zyrtarisht votimi Ka nisur zyrtarisht procesi i votimit në të gjitha qendrat në Republikën e Shqipërisë. Sipas raportimeve tw Ora.Tv si
Do të marrim me polici! Basha paraqitet në prokurori Kreu i PD-së Lulzim Basha është paraqitur në prokurori pas vendimit për ta marrë me forcë nëse ai refuzonte të shkonte.
Lobimi rus për PD-në, Arben Ristani paraqitet në Prokurori Arben Ristani është paraqitur ditën e sotme në Prokurinë e Tiranës. Ristani është i thirur për tu pyetur si i pandehur n
Arta Marku nuk paraqitet në Parlament, ironizon Lefter Maliqi Deputeti i Opozitës së re Lefter Maliqi, pak më parë me anë të një postimi në Facebook ka treguar se prokurorja e përgji
LOBIMI RUS/ Basha letër prokurorisë, nuk paraqitet fizikisht Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe dy drejtuesit e tjerë, Arben Ristani dhe Ilir Dervishi e kanë konsideruar në shkelje të
BE merr nismën për çeljen e negociatave me Shqipërinë Trembëdhjetë vende të BE-së, shumica anëtarë të rinj nga Europa Qendrore dhe Lindore së bashku me Italinë dhe Austrinë,
Lobimi dhe lidhja me rusët, Basha thërritet në Prokurori Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do te paraqitet sot në Prokurorinë e Tiranës, për dosjen e lobimit në SHBA.