999 rezultate për

paraqitet

Gruevski paraqitet në gjykatë për rastin "Shuplaka" Ish-kryeministri Nikola Gruevski është paraqitur në Gjykatën Penale në Shkup për rastin e dhunës ndaj kryetarit të komun
Gruevski të premten paraqitet në gjykatë Gjykata Themelore në Shkup, ka njoftuar se të premten do të vazhdoje procesi gjyqësor ndaj ish-kryeministrit Nikolla Gru
Berisha nuk paraqitet në Komisionin Hetimor për CEZ, PD kërkon largimin e Ballës Ish kryeministri Berisha ka refuzuar pjesmarrjen në Komisionin Hetimor për CEZ. Lidhur me këtë çështje, një debat është
Kosovë / 50 zyrtarë po hetohen për korrupsion Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka thënë se Kosova ka bërë shmë në luftën kundër korrupsionit, dhe se raporti i Tran
LAJMI I FUNDIT / Berisha thirret për të dëshmuar për CEZ, nuk paraqitet Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha është thirrur për t'u paraqitur si dëshmitar në seance për të dëshmuar lidhur me
Përmbytjet/ Përroi "rrëmben" furgonin në Zall-Bastar Tirana po përballet me probleme serioze për shkak të reshjeve të shumta të shiut. Reshjet dhe prurjet e lumit e kanë bër
Malarja kërcënon Preshevën, paraqitet rasti i parë Qytetarët e Preshevës janë të rrezikuar nga sëmundja e malaries. Zyrtaret nga Institutit të Shëndetësisë Publike në
Filmoi veten duke therur një ushtar, ja si paraqitet në gjykatë "ushtari i ISIS" "Shtetasi gjerman që akuzohet për pjesëmarrje në Shtetin Islamik dhe për filmimin e vetes gjatë prerjes së pjesëve të tr
Përmbytje edhe në Durrës, ja rrugët e bllokuara Reshjet e dendura të shiut gjatë mbrëmjes së të dielës kanë shkaktuar problem në qytetin e Durrësit. Për pasojë shumë
Cana drejt largimit nga Nanta, klubi dëshiron ta mbajë Lorik Cana do të largohet nga Nanta, po jo nga futbollit. Mbrojtësi i Kombëtares sonë ka vendosur që të vazhdojë të luaj
Schmidt: Situata në Maqedoni paraqitet kritike Në Asamblenë Parlamentare të NATO-s në Tiranë, reporterja speciale e aleancës për Ballkanin, Ulla Schimdt, i ka thënë rr
Mashtrimet me taksat, Messi paraqitet në gjykatë (FOTO LAJM) Lionel Messi ka arritur në gjykatën e Barcelonës për të dhënë dëshminë e tij në lidhje me akuzat për evazion fiskal në v
FH: Niveli i demokracisë në Maqedoni po pëson rënie Në një raport të fundit të publikuar nga Freedom House rezulton se niveli i demokracisë në Republikën e Maqedonisë ka rë
Thaçi në gjykatën e Hagës deri në fund të vitit? Presidenti i sapo zgjedhur i Kosovës, Hashim Thaçi tashmë po i afrohen ditët për të marrë postin e të parit të shtetit.
Ja kush është i plagosuri i sotëm në Tiranë Personi i plagosur sonte në Tiranë quhet Viljon Çakollari. Ai u qëllua me armë zjarri sonte në kryeqytet dhe gjendja
Ali Ahmeti paraqitet sot në Prokurorinë Speciale Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot në orën 14:00 duhet të paraqitet në Prokurorinë Speciale Pub
Pushohet çështja ndaj Bashës, Beqaj nuk paraqitet në Gjykatë Për shkak të mosparaqitjes të ministrit Beqaj në seancë në mënyrë të përsëritur, sot është pushuar çështja ndaj Lulzim B
"Titanik", Gordana Jankullovska paraqitet sot ne gjykate Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 sot do të duhet të paraqiten edhe pesë të dyshuar të tjerë, mes të cilëve edhe ministrja
Albin Kurti nuk paraqitet në gjykatë Në Gjykatën Themelore në Prishtinë ka filluar vazhdimi i seancës gjyqësore kundër deputetëve të opozitës të akuzuar për
SHBA, hakeri kosovar i akuzuar se ndihmoi ISIS paraqitet në gjykatë Shtetasi i Kosovës, Ardit Ferizi, 20 vjeçar, i akuzuar për depërtim në të dhënat personale të 1,351 pjesëtarëve të ushtr