999 rezultate për

paraqitet

Infektohet me COVID-19 kryebashkiakja, si paraqitet gjendja e saj Kryebashkiakja e Patosit, Rajmonda Balili, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Pas marrjes së përgjigjes pozitive të tamp
Rastet e shtuara ndjeshëm, si paraqitet situata tek Infektivi Teksa vendi ynë po përballet me shifra në rritje të shifrave me koronavirus, spitali Infektiv po përballet me urgjenca n
Rikthehen shirat, mbani çadrën me vete Sipas MeteoAlb dita nis me vranësira të dendura dhe shira të izoluar në zonat veriore dhe qendrore. Por pasditja dhe mbr
U infektua me koronavirus, si paraqitet gjendja e Albin Kurtit Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka folur për gjendjen kryetarit të kësaj partie, Albin Kurti i cili
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve, si paraqitet situata në Bosnje, Kroaci dhe Serbi Në Bosnje dhe Hercegovinë, janë raportuar 1,586 raste të reja të të infektuarve me koronavirusin e ri, ndërsa 36 persona
Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat Sipas MeteoAlb moti në vendin tonë gjatë paradites paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të shpeshta vra
Dita e 9 e grevës së urisë, rëndohet gjendja e njërit prej naftëtarëve Dita e sotme shënon ditën e 9 të grevës së urisë për naftëtarët e Ballshit. Mësohet se stafi mjekësor ka shkuar në mj
U pezullua nga detyra, ish-drejtuesi i OFL-së paraqitet pranë SPAK Kanë kaluar vetëm dy ditë pasi doli lajmi i pezullimit nga detyra, drejtuesi i OFL-së, Artan Shkëmbi, ku ditën e sotme a
Një i huaj paraqitet në Qafë Thanë me pasaportë false Policia Kufitare e Qafë Thanës ka vënë në pranga një person, pasi tentoi të dilte nga Shqipëria me pasaportë të dyshuar
Tre viktima dhe 76 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit nga 538 mostra të marra në Kosovë, 76 prej tyre kanë testuar pozitive si dhe tre pacientë kanë
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Pesë viktima dhe 50 raste të reja, si paraqitet situata e koronavirusit në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, nga 561 mostra janë konfirmuar me koronavirus 50 persona teksa pesë të tjerë kanë humbur betej
Nis seanca e Vettingut, Donika Prela nuk paraqitet Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka nisur sot seancën për procesin e vettingut ndaj ish-drejtues së Prokurorisë për Krimet e
Tre viktima nga koronavirusi në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Tre pacientë kanë humbur betejën me këtë virus. Bëhet fjalë për një 75 vjeçar dhe një 76 vjeçare nga Durrësi, dhe një 91
Tre viktima dhe 119 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiol
Gjashtë viktima të tjera në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë njofton se 6 pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e vikti
Ndryshojnë shifrat në Spanjë, si paraqitet shkalla e infeksionit gjatë ditëve të fundit Spanja ka regjistruar më shumë se 23,000 raste të reja me COVID-19 që nga e premtja, tha shefi i urgjencës shëndetësore
Përkeqësohet situata te Barcelona, Umtiti thyen karantinën dhe nuk paraqitet për testet PCR Samuel Umtiti ishte një mungesë e papritur në testimet e PCR në terrenin e stërvitjes në Barcelonë të dielën. Francez
Ashtu sic kishte paralajmëruar, Messi nuk paraqitet për testet PCR Ashtu siç është paralajmëruar, Lionel Messi nuk është paraqitur për testet PCR te Barcelona, para fillimit të përgatitje
13 viktima dhe 99 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekul