999 rezultate për

paraqitet

Dita e 9 e grevës së urisë, rëndohet gjendja e njërit prej naftëtarëve Dita e sotme shënon ditën e 9 të grevës së urisë për naftëtarët e Ballshit. Mësohet se stafi mjekësor ka shkuar në mj
U pezullua nga detyra, ish-drejtuesi i OFL-së paraqitet pranë SPAK Kanë kaluar vetëm dy ditë pasi doli lajmi i pezullimit nga detyra, drejtuesi i OFL-së, Artan Shkëmbi, ku ditën e sotme a
Një i huaj paraqitet në Qafë Thanë me pasaportë false Policia Kufitare e Qafë Thanës ka vënë në pranga një person, pasi tentoi të dilte nga Shqipëria me pasaportë të dyshuar
Tre viktima dhe 76 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit nga 538 mostra të marra në Kosovë, 76 prej tyre kanë testuar pozitive si dhe tre pacientë kanë
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Pesë viktima dhe 50 raste të reja, si paraqitet situata e koronavirusit në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, nga 561 mostra janë konfirmuar me koronavirus 50 persona teksa pesë të tjerë kanë humbur betej
Nis seanca e Vettingut, Donika Prela nuk paraqitet Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka nisur sot seancën për procesin e vettingut ndaj ish-drejtues së Prokurorisë për Krimet e
Tre viktima nga koronavirusi në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Tre pacientë kanë humbur betejën me këtë virus. Bëhet fjalë për një 75 vjeçar dhe një 76 vjeçare nga Durrësi, dhe një 91
Tre viktima dhe 119 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiol
Gjashtë viktima të tjera në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë njofton se 6 pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e vikti
Ndryshojnë shifrat në Spanjë, si paraqitet shkalla e infeksionit gjatë ditëve të fundit Spanja ka regjistruar më shumë se 23,000 raste të reja me COVID-19 që nga e premtja, tha shefi i urgjencës shëndetësore
Përkeqësohet situata te Barcelona, Umtiti thyen karantinën dhe nuk paraqitet për testet PCR Samuel Umtiti ishte një mungesë e papritur në testimet e PCR në terrenin e stërvitjes në Barcelonë të dielën. Francez
Ashtu sic kishte paralajmëruar, Messi nuk paraqitet për testet PCR Ashtu siç është paralajmëruar, Lionel Messi nuk është paraqitur për testet PCR te Barcelona, para fillimit të përgatitje
13 viktima dhe 99 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekul
Si paraqitet situata në spitalet Covid? Kaq pacientë janë në terapi intensive dhe të intubuar Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se numri i pacientëve që po trajtohen në dy spitalet Covid është rritur në krahasim
188 raste të reja në Kosovë, si paraqitet situata e të infektuarve Koronavirusi u ka marrë jetën gjatë 24 orëve të fundit 12 persona në Kosovë, raportojnë autoritetet shëndetësore, duke e
Rritet numri ditor i të shëruarve, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Ditën e djeshme Kosova shënoi 12 vdekje të tjera si pasojë e koronavirusit dhe 190 raste të reja, duke quar në total num
Zgjerohet harta e infeksioneve në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një humbje jete dhe 135 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Aktuali
Shtohen shifrat, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se numri total i rasteve pozitive është 8.799 raste nga 37.411 pe
Rreth 4 mijë raste aktive, si paraqitet situata e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut Gjatë ditës së djeshme u regjistruan 241 raste të reja me koronavirus nga 1.700 testime, me çka numri i përgjithshëm i p