999 rezultate për

paraqet

Sot dita vendimtare? Lacio paraqet ofertën e fundit për Muriqin Sot pritet të jetë dita vendimtare për kalimin ose jo të sulmuesit të Kosovës dhe Fenerbahçes, Vedat Muriqi te Lacio.
Zaev paraqet sot në Kuvend përbërjen e qeverisë së re Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev pritet që sot në orën 11:00 të paraqesë në Kuvend propozimin për përbërjen e Qeverisë së
Shkarkimi i Presidentit, PS paraqet prova të reja Sot në orën 11:00 wshtw mbledhur Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Abcnews.al rapo
Përplasja me ndihmësin Mehmeti, trajneri Lerda paraqet dorëheqjen Pas ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri i Partizanit, Lerda ka hyrë në dhomat e zhveshjes dhe të parit që i ka kërkuar lloga
Gjobitet 30 mijë euro Lista Serbe për spotin elektoral ku Kosovën e paraqet pjesë të Serbisë Me 30 mijë euro është gjobitur Lista Serbe, për publikimin e një spoti zgjedhor në të cilin Kosova konsiderohet pjesë e
OBSH jep alarmin për rrezikun që paraqet konsumi i cigares elektronike Cigaret elektronike janë të dëmshme dhe duhen përmirësuar. Kështu deklaron Organizata Botërore e Shëndetësisë në një rap
Britania: Prishja e marrëveshjes bërthamore me Iranin paraqet rrezik për ekzistencë Ministri i jashtëm britanik, Jeremy Hunt, tha se tensionet në Lindjen e Mesme mund të paraqesë rrezik për ekzistencë për
Skandal, Spanja nuk paraqet flamurin e Kosovës Gjatë verës, përkatësisht në korrik do të zhvillohet kampionati botëror i hendbollit në Spanjë, për grupmoshën U21. P
Rruga e Kombit nuk është e bllokuar Në Qarkun e Lezhës situata vijon të jetë problematike në disa zona. Në Mirditë është ndërprerë mësimi në të gjitha shkol
ASH paraqet dy amandamente për ndryshimet kushtetuese Ndonëse Maqedonia ka njohur Kosovën shtet dhe Kuvendi i Republikës së Maqedonisë ka miratuar rezolutë për marrëdhëniet e
Moti paraqet surpriza sot në Maqedoni Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe kohë pas kohe me diell. Pasdite sërish priten reshj
Rama i tërhoqi vërejtje, Drejtori i Rrugëve në Gjirokastër paraqet dorëheqjen Drejtori Rajonal i Shërbimit të Transportit Rrugor Gjirokastër, Dino Selimi ka kërkuar që prej të shtunës dorëheqjen.
Zbuloni veten sipas vënies së unazës Se në cilin gisht e vëni unazën tregon për karakterin tuaj. Kjo bazohet në atë se preferencat e njerëzve janë aq të n
Rruga ku u aksidentuan dy policët paraqet rreikshmëri të lartë Rruga e magjistrales në të cilën pësuan me fatalitet dy policët e aksidentuar kaçanikas, Armend Trena dhe Malsor Dashi v
Osmani flet për lirinë e medias Me rastin e shënimit të Ditës Botërore të lirisë së medias, sekretariati për Çështje Evropiane, në klubin e deputetëve o
Bayern Munich paraqet ofertën e parë tek Ajaxi për mbrojtësin e talentuar Bayern Munich ka paraqitur një ofertë për mbrojtësin e talentuar të Ajaxit, Matthijs de Ligt. 18-vjeçari ka qenë i li
Sinani: Ligji i gjuhës shqipe paraqet shtyllën kryesore të Marrëveshjes së Ohrit Arsim Sinani nga Qendra për Studime Ndërkombëtare dhe Hulumtime Ballkanike vlerëson se ligji që rregullon përdorimin zyr
Kotzias paraqet emrin e ri të Maqedonisë Mediat greke raportojnë lajmin se në një mbledhje joformale të Qeverisë në Athinë, Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzia
VMRO-DPMNE: Arrestimi i deputetëve paraqet hakmarrje politike Ka vazhduar edhe sonte protesta e aktivistëve dhe mbështetësve të partisë opozitare VMRO-DPMNE para Ministrisë së Drejtë
Revista amerikane e paraqet Trump-in si palaço të rrezikshëm Numri më i fundit i të përmuajshmes ‘The New Yorker’, që do të dalë më 30 tetor, ia ka dedikuar kopertinën presidentit t