999 rezultate për

parapriu

Hamilton i pandalshëm, Mercedes thyen rekordin e Schumacher te Ferrari Lewis Hamilton fitoi Grand Prix Emilia Romagna në Formula 1 në Imola. Kampioni në fuqi, me një Mercedes, i parapriu shok
E parapriu, Robert Berisha kapet "mat" në momente intime me vajzën misterioze (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë shumë i komentuar këto kohë për jetën e tij private që pas ndarjes nga Nora Istrefi. Paparacët du
Nxënësit e shkollave 9-vjeçare vrapojnë në garën “Fun Run”, i parapriu Maratonës së Tiranës (FOTO LAJM) Maratona e Tiranës çeli sot siparin e saj me kategorinë “Fun Run”, ku qindra nxënës të shkollave 9-vjeçare të Tiranës vr
Mustafa: Deklarata e 2 korrikut i parapriu procesit të çlirimit të Kosovës Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka kujtuar 2 korrikun e vitit 199
Ja kuptimi i logos së sotme të "Google"-it Google siç e ka bërë zakon tashmë ditën e sotme ka kujtuar me një "Doodle" 200-vjetorin e lindjes së George Boole-it.
Kuvendi rrëzon rekomandimet e VV për Gjykatën Speciale Kuvendi i Kosovës, më 37 vota kundër, 22 për dhe 2 abstenime, hodhi poshtë Rekomandimet e Lëvuizjes Vetëvendosje që kund
Shkupi i parapriu Vlores “Më 12 gusht bëhet çlirimi i Shkupit, ndërsa më 14 tetor mbahet Kuvendi i Shkupit ku me
Tirane, koncerti madheshtor parapriu 2009 Ne oren 22, ne mbremjen e nderrimit te viteve ne sheshin “Skenderbej” eshte organizuar nje koncert madheshto