999 rezultate për

parametrave

"Fast and Furious" në rrugët e Tiranës, radari kap mat shoferin (VIDEO) Policia Rrugore vijon kontrollet në rrugë me qëllim rritjen e parametrave te sigurisë rrugore dhe shmangien e aksidentev
Puset e naftës në Zvërnec, MEI: Brënda parametrave Ministria e Energjisë dhe Industrisë ka sqaruar përmes një deklarate aktivitetin e kërkimit të naftës në zonën e Zvërnec
Miratohet projekti për "Loro Boriçin", Rama: Sipas parametrave të UEFA-s Kryeministri Edi Rama ka njoftuar ditën e sotme se është hedhur një tjetër hap për projektin e ndërtimit të stadiumit të
Moda e parametrave zero, ja 17 "blerjet" e Milanit (FOTO LAJM) Siç është bërë traditë tashmë, Milani vazhdon të operojë në merkaton e parametrave zero, një strategji që e ndihmon klub