999 rezultate për

paramendim

Vrasje dhe drogë, OFL i dërgon letrën 5 të dënuarve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 personave të dënuar
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Vrasje dhe rrëmbim, OFL shënjestron 5 të dënuarit e radhës Operacioni Forca e Ligjit, ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 perso
OFL vë në shënjestër 4 të ish-dënuar, njëri prej tyre vrau zyrtanin publik Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuz
Shtatzëni me paramendim apo jo? Olta Boka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. K
Vrasës gjakftohtë, kush janë tre të piketuarit e OFL-së në Dibër OFL ka zbarkuar sot në Dibër, për t’i kërkuar llogari për pasurinë tre të dënuarve për vrasje dhe tentativë vrasje. B
Këta janë dy vëllezërit që ekzekutuan taksistin 71 vjeçar Këta që shihni në foto janë Arsil dhe Sajmir Shera, dy vëllezërit të cilët dyshohet se janë autorë të vrasjes së taksis
I dënuar për vrasje dhe me 5 sirianë në makinë, kapet i shumëkërkuari Një 44-vjeçar, i dënuar më parë me 16 vjet burg, për veprën penale "Vrasja me paramendim" është arrestuar nga Policia në
Të përfshirë në grupe kriminale, kush janë tre "të fortët" që morën formularin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Eftim Z
OFL i dërgoi formularët, kush janë tre të dënuarit për vrasje Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2
Kush janë tre vrasësit e "listës së zezë" që kërkohen nga policia? (FOTO LAJM) Policia ka publikuar emrat e tre personave të tjerë që janë shpallur në kërkim ndërkombëtar. Aleks Totraku, alias Abdyl
Shumica janë "vrasje" me paramendim, shifrat tronditëse të aborteve në 5 vite në Shqipëri Ndonëse ka gjithnjë debat rreth aspektit moral apo ligjor të një aborti, një tjetër ndikim që duhet konsideruar është ai
Në këtë shtet nëse jeni fajtor në aksident rrugor dënoheni me vdekje Dy ditë demonstrata të dhunshme në Daka, pas një aksidenti fatal, i shkaktuar nga gara mes dy autobusëve për të marrë pa
Protestë në Shkup: Prokurorët po e vrasin Almirin për të dytë herë (VIDEO) Para Prokurorisë Themelore Publike po protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga vepra "
Sot protestohet për vrasjen e Almir Aliut Sot para Prokurorisë Themelore Publike do të protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga "
Ekzekutuan 41-vjeçarin pranë banesës, kapet bashkëpunëtori i Konjarit Ditën e sotme policia bëri me dije se ka arrestuar një shtetas në Tiranë të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit. Burim
Vdes në spital i dënuari për vrasje Një i dënuar për veprën penale “Vrasja me paramendim” ka ndërruar jetë në spital ne Tiranë. Ka ndërruar jetë në një s
Sherri tek Unaza e Re, arrestohet 22-vjeçari që tentoi të vrasë kuksianin Policia ka vënë në pranga një nga autorët e dyshuar në kërkim për “Vrasje me paramendim e mbetur në tentativë, e kryer n
Rasti "Almiri", juristët kundërshtojnë rikualifikimin Ish prokurori Miralem Asani vlerëson se Prokuroria e Kumanovës nuk ka bazë ligjore për të rikualifikuar veprën penale pë
Sulmuesit e Selës do të përgjigjen për veprën “tentim vrasjeje me paramendim” Sa i përket ngjarjeve në Kuvend mbrëmjen e 27 prillit, dy të dyshuar do të hetohen për veprën penale “vrasje me paramend