ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

param

Vrasje dhe drogë, OFL i dërgon letrën 5 të dënuarve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 personave të dënuar
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Vrasje dhe rrëmbim, OFL shënjestron 5 të dënuarit e radhës Operacioni Forca e Ligjit, ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 perso
Interi hedh "sytë" nga Premier League, synon yllin e Liverpool me parametër zero Interi tenton një goditje të madhe me parametër zero. Zikaltrit kanë hedhur vështrimin nga mesfushori holandez i Liverpo
Hysaj në Spanjë? E kërkon klubi i madh E ardhmja e Hysajt vijon të mbetet e pavendosur. Menaxheri i lojtarit ka "kërcënuar" klubin e Napolin me deklaratën
OFL vë në shënjestër 4 të ish-dënuar, njëri prej tyre vrau zyrtanin publik Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuz
Kriza ekonomike te Barcelona ndryshon strategjinë e klubit, tenton lojtar me parametra zero Duke marrë në konsideratë kontekstin aktual ekonomik dhe uljen e ndjeshme të të ardhurave, për shkak të pandemisë, sekre
Shtatzëni me paramendim apo jo? Olta Boka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. K
Vrasës gjakftohtë, kush janë tre të piketuarit e OFL-së në Dibër OFL ka zbarkuar sot në Dibër, për t’i kërkuar llogari për pasurinë tre të dënuarve për vrasje dhe tentativë vrasje. B
Plaku 80 vjeçar i cili nuk është larë 60 vite, a mund ta paramendoni si duket? (FOTO LAJM) Disa njerëz bëjnë dush dy herë në ditë, disa të tjerë një herë e disa të tjerë 3 ose 4 herë gjatë ditës dhe pothuajse të
Këta janë dy vëllezërit që ekzekutuan taksistin 71 vjeçar Këta që shihni në foto janë Arsil dhe Sajmir Shera, dy vëllezërit të cilët dyshohet se janë autorë të vrasjes së taksis
I dënuar për vrasje dhe me 5 sirianë në makinë, kapet i shumëkërkuari Një 44-vjeçar, i dënuar më parë me 16 vjet burg, për veprën penale "Vrasja me paramendim" është arrestuar nga Policia në
Të përfshirë në grupe kriminale, kush janë tre "të fortët" që morën formularin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Eftim Z
OFL i dërgoi formularët, kush janë tre të dënuarit për vrasje Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2
Mund të largohej me parametra zero, Messi vendos të qëndrojë te Barça të paktën edhe një sezon Kampionati spanjoll rikthehet pas 10 ditësh, praktikisht një kohë e shkurtër që skuadrat e La Ligas të jenë në kapacitet
Barcelona kërkon të transferojë me parametra zero Thiago Silvan Kapiteni i PSG-së, Thiago Silva, do të largohet nga klubi me parametra zero. Kontrata e 35 vjeçarit skadon në fund të
Dortmundi "dinak", tenton të nënshkruajë me parametra 0 me mbrojtësin e PSG-së Borussia Dortmund interesohet për mbrojtësin e PSG-së, Thomas Meunier. Sipas ‘La Derniere Heure’, skuadra gjermane ës
Kush janë tre vrasësit e "listës së zezë" që kërkohen nga policia? (FOTO LAJM) Policia ka publikuar emrat e tre personave të tjerë që janë shpallur në kërkim ndërkombëtar. Aleks Totraku, alias Abdyl
Barcelona synon yllin e Galatasaray në verë, mund ta marrë me parametra zero "Falas në qershor. Mustafa Kapi i Galatasaray-t është objektiv i Barcelonës". Kështu informon revista prestigjioze "F
Juventus siguron yllin e PSG me parametra zero? Edhe pse në merkaton e janarit ishin shumë pranë një marrëveshje me Layvin Kurzawa në fund palët nuk arritën gjuhën e pë