999 rezultate për

paralajmeruar

"Ruajeni nusen nga vëllai im", vrasja e Enkeledës ishte paralajmëruar? Enkeleda Çapoku u vra mëngjesin e djeshëm nga kunati i saj Eredet Çapoku në shtëpinë ku jetonte me nënën pasi e përndiqt
Tifozët hodhën topa në fushë, Barcelona dënohet me gjobë dhe paralajmërohet me mbyllje të stadiumit Barcelona është gjobitur me 1.500 euro dhe është paralajmëruar për mbylljen të stadiumit nga Komiteti i Konkurrencës.
Përgjimi/ Këshilltari i Metës zbulon përmbajtjen e videos së paralajmëruar Këshilltari i Presidentit të Republikës, Bledar Dervishi i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora tregoi në se çfarë pë
Berisha: Ju tregoj kush e donte të vdekur prokurorin Ndoji Pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arben Ndoja, kanë nisur menjëherë reagimet nga politika në vend. Ish-kryemi
Mezi po e prisnim, Dua Lipa publikoi videoklipin e paralajmëruar (VIDEO) Klipi më i ri i këngëtares shqiptare Dua Lipa është publikuar në YouTube. Pak ditë më parë, përmes një postimi në Ins
Silva e kishte paralajmëruar! Dafi pëson aksidentin e fuqishëm me makinë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionon “Glamour Zone”, këngëtari Dafi Derti, i cili është i martuar me Silva Gunbardhin, ka fo
"Më kishin paralajmëruar", e përlotur Meghan tregon sakrificat e martesës me princin Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mi
Çfarë kishte paralajmëruar Kadri Veseli në rast se fiton Albin Kurti? (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli kishte paralajmëruar kohë më parë rrezikun eventual në rast të m
Sot në gjendje kritike për jetën, si na ka paralajmëruar pak ditë më parë Muharrem Ahmeti (FOTO LAJM) Pas një lajmi fatmirësisht të rremë për humbjen e jetës së Muharrem Ahmetit, miku i tij i ngushë u detyrua të tregonte p
Kishte paralajmëruar tërmete, reagon Meta Presidenti i Republikes Ilir Meta shpreh keqardhjen per termetin qe ka tronditur vendin tone e ne vecanti Qarkun e Durre
"Do më njohë Arlind Pasha se kush jam", vrasja që tronditi Bulqizën, e paralajmëruar 1 vit më parë Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që tronditi Bulqizën disa ditë më parë. Mësohet se autori, Fatjon Keta një vi
Luana nuk ndalet, surprizon edhe për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare feston sot ditëlindjen e saj të 27-të. Në këtë ditëë unike, përvecc urimeve të shumta dhe surpriza
Pa kuptuar, Nora ka paralajmëruar publikisht ndarjen me Robertin kohë më parë (FOTO LAJM) Dy ditët e fundit media rozë ka qenë e "bombarduar" me lajme përsa i përket ndarjes së bujshme të Robert Berishës dhe No
Haradinaj i jep Ahmetit 25 vende në listën e deputetëve AAK-ja e Ramush Haradinajt dhe PSD-ja e Shpend Ahmetit sot u morën vesh që të nënshkruajnë marrëveshje parazgjedhore për
Priten stuhi të mëdha përmbytje, policia evakuon njerëzit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Gadishulli i Ballkanit edhe këtë jave do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të nxheta me origjinë afrikane
Femra të zhveshura dhe alkool, videoklipi i ri i Encës qenka siç na ka paralajmëruar (VIDEO) Prej ditësh Enca na ka paralajmëruar se ka gati videoklipin e ri "Jealous" të cilin sapo e publikoi. Siç mund ta para
Kadri Veseli mban konferencë të paparalajmëruar në zyret e PDK-së Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, do të mbajë konferencë për media duke filluar nga ora 11:00.Konferenca e Veselit do të
Ledri Vula sapo publikoi hitin e paralajmëruar (VIDEO) Ledri Vula është nga reperët shqiptar që qëndron gjinjë "IN". Me këngët që publikon reperi pritet me krah të hapur nga
Temperatura të larta në Maqedoni, korriku pritet të shënojë 40 gradë Një valë e të nxehtit afrikan me një mot stabil me diellë dhe thatësira do të përfshijë Maqedoninë e Veriut gjatë muajit
Ethe në qeveri, sot pasdite takimi Zaev-Ahmeti Është paralajmëruar takimi midis Kryeministrit Zoran Zaev dhe kreut të BDI-së, ora 16.00 sot në Qeveri. Shkak për tak