999 rezultate për

paralajmeroi

Po mbushen kapacitetet spitalore, Filipçe paralajmëroi rritje të termineve për testime Po mbushen kapacitetet spitalore për akomodim të pacientëve të sëmurë nga Kovid-19 në të gjitha qytetet e vendit, ndërsa
Paralajmëroi mbyllje totale, kryeministri Hoti kërcënohet me jetë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është kërcënuar me vdekje, pasi gjatë ditës së sotme paralajmëroi mbyllje totale t
Sulmi ndaj ekspertit amerikan që paralajmëroi për koronavirusin, ç’ndodh në Shtëpinë e Bardhë Në një përpjekje për të hapur ekonominë Trump i ka dhënë zë ditët e fundit skepticizmit në lidhje me vlerësimet e disa e
Tragjedia në Kombinat, xhaxhai i motrave Josifi paralajmëroi 3 javë më parë ngjarjen e rëndë Ngjarjen e rëndë të vetëflijimit të Zhaneta dhe Anisa Josifit, duket se nuk e kanë paralajmëruar në polici vetëm fqinjët
Basha paralajmëroi "furtunë" në politikë, Meta arratiset në Bogovë Presidenti Meta tashmë e ka kthyer në një zakon që të publikojë fotografi nga udhëtimet e tij përreth Shqipërisë. Dit
Artan Hoxha: Çfarë paralajmëroi atentati ndaj Ardian Çapjas Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin “Opinion” dinamikën e atentatit me armë të ndodhur sot në Elbasan, ku mbe
Rama paralajmëroi legalizimin e kanabisit, ish-deputeti: Gjethja e tij e fikut Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka reaguar pas distancimit të BE-së, nga hartimi i draftit për legalizi
Trump paralajmëroi 200 000 viktima, shifra të frikshme për COVID-19 nga SHBA SHBA është kthyer në vendin më me shumë të prekur nga COVID-19. Nga të dhënat e fundit, numri i të infektuarve ka s
Paralajmëroi botën për koronavirusin dhe u akuzua për panik, zhduket mjekja nga Wuhani Një nga mjeket e para në Wuhan që paralajmëroi mjekët e tjerë për përhapjen e koronavirusit, është zhdukur duke shkaktua
"Nëse më ofrojnë diçka më të mirë", Gaz Paja paralajmëroi largimin nga "Portokalli"? (VIDEO) Aktori i njohur i humorit Gaz Paja, në një intervistë për "Motor Plus" në Vizion Plus, ka bërë me dije se për momentin ë
OFL paralajmëroi Lulzim Berishën, reagon motra e tij OFL i dërgoi ditën e sotme Lulzim Berishës formularin për deklarimin e pasurisë, duke i lënë si afat 48 orë. Pikërish
Paralajmëroi i pari koronavirusin, okulisti konfirmohet si i prekur nga virusi vdekjeprurës Më 30 dhjetor, mjeku Li Wenliang ngriti panik tek qytetarët duke thënë se virusi do të jetë i përmasave të mëdha. Por as
Valeri ju paralajmëroi, ky është çifti që rrëmbeu kupën e "Dance With Me" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është shpallur fituesi i “Dance With Me Albania”. Çifti, Era Rusi dhe Florian Agalliu (siç paralajmër
Meta paralajmëroi videon "e rrezikshme", Dvorani: Nuk merrem me filma me metrazh të shkurtër Presidenti Ilir Meta ditën e djshme ka publikuar një lidhur me kreun e KED, Ardian Dvorani. Në një dalje për mediat,
"Po të shkepi...": A paralajmëroi Shkullaku videon intime që po trondit qeverinë? (VIDEO) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
Paralajmëroi shpërndarjen e Kuvendit, Meta njofton konferencë të jashtëzakonshme për shtyp Presidenti i Republikës kaparalajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp në orën 14:00 të ditës së sotme. Njo
"Shpërthen" Gjuzi: Mos më ndërprisni fjalën, ndryshe do ketë incidente (VIDEO) Ka nisur ditën e sotme seanca plenare, ku në foltoren e Parlamentit ka marrë fjalë deputeti konservator, Kujtim Gjuzi i
Paralajmëroi tërmet apokaliptik, rrjetet sociale ironizojnë profecinë e Metës (FOTO LAJM) Teska vendi është përfshirë nga një tërmet i fuqishëm, në rrjet nuk kanë munguar as memet të cilët kanë ironizuar deklar
Paralajmëroi largimin nga ekrani, ja ç’do të ndodhë ne Albanon këtë sezon televiziv (FOTO LAJM) Një muaj më parë, aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, mori vëmendjen e të gjithëve me një video në Instagram, ku sh
Paralajmëroi bllokimin e negociatave, Rama dhe Mitsotakis plan për tu takuar Midis takimeve të rëndësishme që përgatit Athina zyrtare në kuadrin e punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve t