999 rezultate për

parakohshme

A do të shkojë Maqedonia e Veriut drejt zgjedhjeve të parakohshme, flet Zaev Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka thënë sot se vendi nuk do të shkojë në zgjedhje të parakohshme parlam
Ministrja e Kulturës humb në mënyrë të parakohshme bashkëshortin Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ka humbur në mënyrë të parakohshme bashkëshorti i ministres. Artan Asllani ësht
Kosova drejt zgjedhjeve të parakohshme Kosova është duke rrëshqitur drejt zgjedhjeve të parakohshme parlamentare dhe ky opsion ka më shumë gjasa të ndodhë sesa
Zgjedhje të parakohshme? Lutfi Haziri flet nëse Haradinaj do të bëhet president Numri dy i LDK-së Lutfi Haziri ka folur rreth zhvillimeve brenda partiake dhe postit të presidentit. Ai në emisionin
KSHZ seancë për ankesat e parashtruara për zgjedhjet e parakohshme Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve caktoi sot në orën 18:00 seancën në të cilën do të fillojë shqyrtimi dhe vendosja për 2
2.141 ankesa për zgjedhjet e parakohshme në Maqedoninë e Veriut Në Komisionin Shtetëror për Zgjedhje sonte deri në orën 19:30 kur përfundoi afati, gjithsej janë parashtruar 2.141 ankes
Në Maqedoninë e Veriut mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare 2020, ja kur mbyllen votimet Sot Maqedonia e Veriut nga ora 07 deri në 21.00 voton për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 15 korrikut 2020. N
Votime treditëshe, si do procedohet me zgjedhjet e parakohshme Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar
Në gusht mbahen zgjedhje të parakohshme në Kosovë, Albin Kurti kthehet kryeministër në shtator Muaji gusht pritet të jetë muaji i zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë. Qeveria aktuale e Avdulla Hotit nuk do të mun
Rama mohoi të ketë zgjedhje të parakohshme lokale, reagon menjëherë PD Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama është shprehur se nuk do të ketë zgjedhje të parakohëshme lokale, siç pretendon op
Aktakuza kundër Thacit e parakohshme, apo në kohën e duhur? Prof. Lisen Bashkurti Vetëm pak ditë përpara organizimit në Shtëpinë e Bardhë të samitit midis Kosovës dhe Serbisë me
Do kemi zgjedhje të parakohshme? Balla jep datat kur mund të votojnë shqiptarët Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla dha sot datat e mundshme se kur shqiptarët do mund t’i drejtohen kutive t
Meta paralajmëron zgjedhje të parakohshme Presidenti Meta ka paralajmëruar që sapo të marrë në dorë ndryshimet në Kodin Zgjedhor, qofshin këto dhe të njëanshme, d
Debate në parlamentin grek, Tsipras flet për zgjedhje të parakohshme "Pjesa dërrmuese e qytetarëve që i është kthyer shpina, kanë dilema të mëdha për jetën e tyre, të ardhurat dhe punën pas
A do ketë zgjedhje të parakohshme? Reagon Balla Kreu i grupit parlamentar Taulant Balla ka sqaruar edhe njëherë çështjen e zgjedhjeve të parakoshme që u tha nga Lulzim
A do të ketë zgjedhje të parakohshme? Basha u përgjigjet qytetarëve LIVE (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha, ka nisur një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në rrjetin social “Facebook”. I pyetur nga
A është diskutuar për zgjedhjet të parakohshme? Flet Balla Ndërkohë që po flitet për zgjedhje të parakohshme, Balla ka dhënë një përgjigjet për mediat pas takimit me delegacionin
Marrëveshje me Bashën për zgjedhje të parakohshme? Balla i përgjigjet kreut të PD-së Kreu i grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë një reagim në lidhje me deklaratën e Lulzim Bashës se zgjedhjet d
INTERVISTA/ Basha pakt me Ramën për zgjedhje të parakohshme Marrëveshja për Reformën Zgjedhore me Edi Ramën do prodhojë edhe zgjedhjet e parakohshme. Konfirmimi vjen nga kryetari i
Rama shpall zgjedhjet e parakohshme më 23 mars? Kryeministri Edi Rama i cili ndodhet në Berlin, dhe sipas informacionit nga kryeministria, ai do të takonte kancelaren g