999 rezultate për

parajse

Një parajsë, brenda ish-vilës së Jennifer Aniston dhe Brad Pitt (FOTO LAJM) Listës së shtëpive të VIP-ave që keni parë, nuk mund t'i mungojë ish-"foleza" e dashurisë së Brad Pitt dhe Jennifer Anis
"Parajsës iu bashkua shpirti jot i bukur", Fiori Dardha humb të ëmën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Fiori Dardha ka humbur nënën e saj. Lajmin e ka bërë me dije vetë Fiori përmes një postimi në rrjet
Ekzekutoi 37 persona, zbulohet pas 50 vitesh mesazhi misterioz i vrasësit Më shumë se 50 vite pasi i ashtuquajturi “Vrasësi i Zodiakut” terrorizoi për herë të parë rrugët e Kalifornisë, një ekip
Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Pierce Brosnan, i njohur për rolin e tij të James Bond, ka nxjerrë në shitje “pallatin” e tij në Malibu,
Murrizi: Në 3D Shqipëria është parajsë, kur shkel me këmbë gërmadhë Deputeti Myslim Murrizi në seancën e sotme të parlamentit i ka bërë thirrje qeverisë që të ulen me këmbë në tokë dhe të
Një parajsë, brenda ish-vilës së Jennifer Aniston dhe Brad Pitt (FOTO LAJM) Listës së shtëpive të VIP-ave që keni parë, nuk mund t'i mungojë ish-"foleza" e dashurisë së Brad Pitt dhe Jennifer Anis
Rezidencë miliona dollarësh, bredna "parajsës" së Selena Gomez (FOTO LAJM) Shtëpia e Selena Gomez në Studio City, ka qenë në treg për dy vjet, para se të shitej përfundimisht, mes pandemisë së ko
Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Pierce Brosnan, i njohur për rolin e tij të James Bond, ka nxjerrë në shitje “pallatin” e tij në Malibu,
Gjuzi: Kam bërë 9 mëkate e kam prekur 83 zemra, vendin e kam në Parajsë Deputeti dhe kreu i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi, së fundmi në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një sondazh me
Habit Kujtim Gjuzi: E kam vendin në Parajsë, ja sa mëkate kam kryer deri më sot (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një ndër deputetët më të njohur në Kuvendin e Shqipërisë, kjo për shkak të deklaratave të forta në Ku
Karantinë në ishull, blogerja shqiptare që pandemia e gjeti në këtë "parajsë" (FOTO LAJM) Eldja Mimini është blogerja shqiptare e cila më parë ka bërë zë në kohën e protestave studentore në vend. Ajo është e
Tërmeti godet parajsën e pushimeve, frikë për cunami Tenerife në Spanjë u goditën nga një tërmet i magnitudës 4, i cili është ndjerë shumë fort në resortin e famshëm, duke a
Nano: Nëse Berisha, Rama apo Naçi shkojnë në parajsë, vendi im është në ferr Nga Mustafa Nano Në ekran shihet një montazh fotografik me Erdoganin, Trumpin e Netaniahun, që të tre udhëheqë
"Gëzuar ditëlindjen në parajsë", Arilena Ara prek me postimin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, ka publikuar së fundmi një postim mjaft prekës. Për të është një ditë me emocione të f
Rishfaqet Jozefina Topalli e poston foton e adhurueshme nga karantina: Parajsë! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Jozefina Topalli është shkëputur nga politika dhe po shijon kohë pranë familjes së saj. Ish-kryeparlame
E quan veten vajzë e keqe me shije parajse, Belinda ''ndez'' rrjetin (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është një nga vajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Mesa duket, edhe pse në karantinë ajo po i shij
12 ide dekori që do ta kthejnë shtëpinë tuaj në një parajsë të vërtetë! (FOTO LAJM) Si rregull shtëpia është vendi ku shpenzojmë një pjesë të mirë të kohës. Dhe sigurisht në ato kohë që i dedikojmë shtëpi
Kim Kardashian zbulon copën e saj të "parajsës" dhe rrjeti u fiksua Nga rubrika “Çdo ditë me ty është Shën Valentin” kemi Kim Kardashian dhe Kanye West, për të cilët 14 shkurti është shumë
Brenda parajsës së Shën Valentinit të Kim Kardashian dhe Kanye West (FOTO & VIDEO) Dy ditë pasi të gjithë festuan ditën e të dashuruave, Kim Kardashian dhe Kanye West s’kishin ndërmend ta linin me kaq fe
Nga Maldivet në Dubai! Pushimet e Ledrit me të dashurën janë thjesht parajsë (FOTO&VIDEO) Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara, e nisën vitin me një udhëtim në një parajsë mbi tokë. Ata shkuan në Maldives aty