999 rezultate për

parajsĂ

Nuk e keni dëgjuar akoma? Albani dhe Elgiti sapo pushtuan listat botërore me "Parajsa" (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi i shumëpritur, mes Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës. Një këngë ritmike
"Pinte me tifozët dhe tha këtu është parajsa", Chiellini tregon ditët e para të Higuainit te Juve Giorgio Chiellini, në autobiografinë e tij të diskutueshme dhe tashmë të famshme (fjalët e tij për Balotelli, Vidal, Ser
Perez i mahnitur nga Zidane: Është një bekim nga parajsa Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez e ka përshkruar menaxherin Zinedine Zidane si një "bekim nga parajsa" pas t
Duket sikur janë shkëputur nga parajsa, këto fshatra kanë pamje përrallore (FOTO LAJM) Franca është padyshim një nga vendet më të bukura në të gjithë botën dhe ka plot vende turistike që tërheqin mijëra turi
Të quajtura "Parajsa të ndaluara", 5 plazhe ku shkohet vetëm me varkë (FOTO LAJM) Disa nga plazhet më të bukur dhe unikë të botës janë pikërisht ato brigje të cilat është shumë e vështirë t’i prekësh. A
Pamje nga "parajsa e Shqipërisë komuniste" (FOTO LAJM) Pamje nga një dasmë në një mensë punëtorësh apo magazinë tregtie me arka e kuti boshe e improvizuar si lokal, ku duket n
Nga parajsa në ferr, klubi belg e pëson keq pasi trukoi ndeshje Klubi belg Mechelen ka kaluar nga parajsa ne ferr në harkun e pak ditëve. Rikthimi në elitë dhe fitimi i Kupës së Belgji
Letra e lamtumirës së djalit të Reyes: E di se do të kujdesesh për mua nga parajsa, të dua (FOTO LAJM) Jose Antonio Reyes Lopez, i ka dhënë lamtumirën babait të tij, ish-futbollistit të Spanjës, Real Madridit dhe Arsenalit,
"Mëngjese si ky...", Luana na përshëndet nga parajsa në tokë (VIDEO) Luana Vjollca prej disa ditësh ndodhet me pushime në vendin e ëndrrave të shumë kujtë, Maldives. Ajo së bashku me p
Parajsa gjermane, si shqiptarët po gjejnë punë në Gjermani Shumë infermierë nga Shqipëria janë të punësuar nëpër shtëpi të moshuarish në Hamburg të Gjermanisë. Vitin e kaluar n
Parajsa mbi tokë, pamjet magjepsëse që nuk do t’i besoni dot Nëse jeni një njeri që adhuroni udhëtimet dhe vendet e vecanta , larg nga zhurmat e qytetit Norvegjia është një vend ide
"Shtatëshja nga parajsa", njihuni me fëmijët që bënë histori në vitin 1997 (FOTO LAJM) Viti 1997 ishte vit që solli ndryshime rrënjësore për familjen McCaughey. Bobbie dhe Kenny McCaughey një vit më parë
Arratiset Rashel Koloneci (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. Për një sezon të tërë a
Rashel arratiset nga Shqipëria, poston foto nga parajsa e shoppingut (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. Për një sezon të tërë a
Parajsa Fiskale, Shqipëria një nga vendet e listës së zezë të BE-së Kontrollet mbi parajasat fiskale duket se e fusin Shqipërinë në një nga 35 shtetet që duhet përfshirë në listën e zezë t
Revista e huaj për Shqipërinë: “Parajsa” e fshehur mes Italisë, Greqisë dhe Malit të Zi Dielli përvëlues mbi Kuvajt gjatë muajve të verës është zakonisht një shenjë paralajmëruese për sezonin e udhëtimeve, nj
PAMUKKALE, “Parajsa e bardhë" në Turqi (FOTO LAJM) Ka qenë një herë një vajzë e varfër. Pervec se që ishte e varfër, ishte edhe shumë e shëmtuar. Nuk ankohej për shkak të
Kjo është parajsa e Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Lori Hoxha është personazh publik që komentohet shumë. E bukur, me stil por edhe një vajzë e thjeshtë pavarësisht milion
Vlora, parajsa e "bandave", ja qytetet shqiptare ku krimi bën kërdinë Harta e kriminalitetit në Shqipëri për vitin 2016 saktëson se qarku i Vlorës ka koeficientin më të lartë të kriminalitet
Berisha: Rama ka bankën e tij ku pastron paratë, e menaxhon gruaja e tij (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se kryeministri Edi Rama, tashmë ka bankën e