999 rezultate për

paraja

Shenja e horoskopit që nuk i qëndron paraja në xhep Astrologët thonë se personat e lindur nën shenjën e binjakëve, as duan t’ia dinë fare dhe leku nuk iu qëndron gjatë në x
Dashuria, puna e paraja, ky është parashikimi i horoskopit për nesër Dashi Disa lajme të mira do të ketë për ju sot. Me planetet që ju favorizojnë do të jeni mjaft të lehtësuar. Ndiheni
Fisi nomad ku një grua mund të ketë më shumë se një burrë dhe paraja nuk ekziston Fisi Chang Tang-Pa rrëzë Himalajave, është fisi që jeton larg çdo gjëje, në këtë zonë nuk bëhet fjalë për celularë, madj
Nga paraja te sekretet e jetës, ish-Missi shqiptar rrëfen të pathënat nga Dubai (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Çfarë bën paraja, si dukeshin këta miliarderë para se të mbushnin xhepat (FOTO LAJM) Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në list
Berisha del mes protestës për teatrin: Duhet shpallur ditë zie! Pak më parë, protestës që po mbahet pas shembjes së teatrit i është bashkuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. "Sot
Hamilton reagon ashpër ndaj F1: Tronditëse që jemi këtu për të garuar, komandon paraja Ndërkohë që shumica e ligave sportive më të ndjekura në botë janë ndalur për shkak të koronavirusit, nuk ka ndërmend të
Çfarë bën paraja, si dukeshin këta miliarderë para se të mbushnin xhepat (FOTO LAJM) Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në list
Çfarë bën paraja, si dukeshin këta miliarderë para se të mbushnin xhepat (FOTO LAJM) Bota asnjëherë nuk ka pasur aq miliarderë sa sot. Zhvillues, regjisorë, shkrimtarë, artistë, ka mbi 2,000 njerëz në list
Ja pse të gjithë jemi të dhënë pas parave Imagjinoni të jeni në radhë në arkën e një qendre tregtare ku jeni gati të blini një telefon 60 euro. Takoheni me një mi
"Çfarë është suksesi, fama para jetës?", Alketa Vejsiu bën thirrje për reflektim (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është shprehur e pikëlluar pas tragjedisë që ka kapluar vendin. Moderatorja shkruan se para jetës nuk vlen
Paraja më e re që mbijeton edhe në lavatriçe Banka e Anglisë ka zbuluar modelin e ri të kartëmonedhës 20£, kartëmonedhën më të falsifikuar të Britanisë. Kartëmone
Si prodhohet paraja: Gjithçka ndodh brenda fabrikës (VIDEO) Ajo thjesht është letër mirëpo rëndësia e saj në jetën tonë e ka mbivlerësuar atë. Bëhet fjalë për paranë, e cila zëv
Horoskopi 29 qershor 2019, ditë plot ngjyra, s’do të mungojë as paraja Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante dhe pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Këshillohet që të mos i li
Paraja e drogës fundos euron: Po kap rekordin minimal historik (FOTO LAJM) Euro ka shënuar rënie edhe gjatë ditës së sotme, pas festës së pushimit të ditës së djeshme, duke zbritur në 122.19 lekë
Paraja e drogës shtrenjtoi apartamentet në Tiranë Rritja e volumit të ndërtimeve në Shqipëri gjatë dy viteve të fundit nuk ka arritur që të sjellë në treg çmime më të fav
Dashuria nuk njeh moshë, por edhe paraja! Ky çift po i çudit të gjithë (FOTO LAJM) Biznesmeni milioner Duncan Bannatyne është 70 vjeç, por kjo nuk e ka ndaluar që të martohet me një grua plot 38 vjeçe më
Bleonën e propozuan njerëz me pasuri përtej imagjinatës, por ajo i tha jo Mbrëmë në “Opinion,” të ftuarit tentuan të hidhnin dritë pyetjen e vjetër sa vetë monedha e parë: “A të bëjnë paratë të
Ronaldo mohon të jenë parat dilema e largimit Shkaku që e çoj Cristiano Ronaldon, drejt deklaratës se është në dilemë mbi qëndrimin e tij në Madrid, ende nuk po gjend
Çfarë e zgjat më shumë jetën, paraja apo arsimimi? A është me të vërtetë paraja, ashtu siç është hamendësuar në të kaluarën një faktor i jetëgjatësisë, apo arsimi? Një stu