999 rezultate për

parainfarkt

PD tha se i kishte rënë parainfarkt, përgjigjet Rama Klevis Balliu ka shpërndarë ditën e sotme një postim ku sipas të cilit, Kryeministri Rama ndodhej në spital pasi kishte
Rama pësoi parainfarkt? Flet Endri Fuga Ish deputeti i PD-së Klevis Balliu deklaroi me një postim në rrjetin social Facebook se Kryeministri Rama kishte pësuar
Balliu: Edi Rama pëson parainfarkt Ish deputeti i PD-së Klevis Balliu me një postim në rrjetin e tij social Facebook ka deklaruar se Rama ka pësuar parainf
Deputeti i PS pëson parainfarkt, dërgohet me urgjencë në spital Deputeti i PS-së Spartak Braho ka përfunduar në spital. Mësohet se Brako ka pësuar para infarkt, dhe se një ditë më p