999 rezultate për

paraguait

Brazil-Paraguai "ndez" fazën çerekfinale "Copa America", që po zhvillohet në Brazil, përgatitet për fazën me eliminim direkt, pikërisht me çerekfinalet e kompeti
Dorëhiqet Presidenti i Paraguait Presidenti i Paraguait, Horacio Cartes, dha dorëheqjen, në mënyrë që të marrë një vend në Senat. Mandati i tij pesëvj
Vidali rivali i Kondogbias për autogolin më të bukur (VIDEO) Kili dhe Vidal morën një humbje 3-0 ndaj Paraguait. Rivalët e kilianëve iu desh të mendonin vetëm për dy gola pasi për
Garë e ashpër jashtë fushave në Kupën e Amerikës (FOTO LAJM) Kupa e Amerikës ka luajtur ndeshjet e para, ndërkohë që nuk do të ketë vetëm duele në fushë. Mediat amerikano latine kan
Messi refuzoi sërish të merrte çmimin e më të mirit Për momentin mbetet vetëm një spekulim, por sipas mediave argjentinase , Messi e ka refuzuar çmimin si lojtari më i mir
Silva në dyshimme Paraguain Mbrojtësi i Brazilit, Thiago Silva është në dyshim për ndeshjen e klubit të tij kundër Paraguait. Braziliani i Milanit k