999 rezultate për

paragjykimet

Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
“Boll më thatë Miss”, Hygerta Sako tregon paragjykimet E ftuar së fundmi në emisionin "Late night show" Hygerta Sako, e ka ndarë publikisht shqetësimin e saj për faktin që pre
Afërdita Dreshaj thyen paragjykimet, bëhet nuse për shtëpi Pesë vite më parë, Afërdita Dreshaj takoi hokeistin çek, Jakub Kindl. Koha do të rridhte shpejt dhe më 29 qershor të 201
“Nuk u ndikova nga paragjykimet, mora burrin që doja…” (VIDEO) Valentina dhe Mahmuti janë rasti tipik i dashurisë së vërtetë dhe të pakushtëzuar. Ata janë njohur sëbashku krejt ra
Balerini tregon paragjykimet e para: Ka qenë tmerr Graciano Tagani veçse ka qenë një ish-konkurrent në Big Brother ka bërë famë edhe si balerin i njohur në trupën e “Albi
Modelja shqiptare: Nuk e vras mendjen se çfarë thonë njerëzit Ajo ka fituar çmimin si fotomodelja më e mirë në “Best Model of the World 2017” që u zhvillua ne Paris 3 muaj më parë. I
E lodhur nga paragjykimet, Linda Rei vendos të largohet nga “Dance With Me” Linda Rei iu bashkua këtij edicioni të “Dance With Me”, duke shkaktuar jo pak reagime. Por me sa duket kjo gjë nuk ka qe
Vllaznia-Tirana, futbollistëve u konfiskohen telefonat para ndeshjes Tensioni, frika dhe paragjykimet janë në nivele të larta para Vllaznia-Tirana. Për të evituar situatat e pakëndshme, pse
Inter, Mazzarri: Nuk e meritoja shkarkimin Ish-trajneri i Interit, Walter Mazzarri flet për herë të parë publikisht për shkarkimin e tij nga klubi zikaltër. Ai t
"Mamaja aventuriere" infektohet me SIDA (FOTO-LAJM) Rachel Dilley kërkoi të gjente dashurinë e përjetshme por nga marrëdhëniet seksuale të kryera me disa partnere të cilët
Videoja që thyen mendimet dhe paragjykimet e gabuara (VIDEO) Një video interesante që pasqyron një realitet që përjetohet çdo ditë. Videoja synon t'iu tregojë njerëzve se gjërat
Turistët zviceranë sfidojnë paragjykimet për Kosovën Po ta pyesësh ndonjë kosovar nëse ka vende turistike në Kosovë, mbase edhe mund të marrësh përgjigje negative; jo se kjo
Enver Hoxhaj: Maqedonia, sjellje antieuropiane Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj ka deklaruar se Maqedonia po sillet në mënyrë antievropiane. Deklarata erdhi
Paragjykimet në versionin hi-tech Fuqia që i atribuojmë disa objekteve teknologjike është magji e vërtetë Nga sendet e gjetura të 11 shtatorit te makin
Ja paragjykimet klasike për modelet! Sikurse sot, edhe shekuj më parë femra adhurohej për sensualitetin dhe bukurinë fizike, dëshirohej me të njëjtën forcë.
SHBA dhe paragjykimet për myslimanët Për të hedhur dritë mbi këtë grup fetar dhe për të luftuar mosbesimin reciprok, profesori i Universitetit amerikan, Akba
Gruevski te lirohet nga paragjykimet ne raport me Kosoven Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski duhet të lirohet nga paragjykimet në raport me Kosovën,