999 rezultate për

paraburgosuri

Arrestohet stomatologu në Tiranë, futi drogë brenda burgut 313 Stomatologu i burgut 313 në Tiranë është arrestuar pasi shpërndante lëndë narkotike në institicionin e vuajtjes së dënim
I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetas
"Të digjet burgu", Redjan Rraja dhe tre të tjerë revoltohen te 313-a prej Covid-19 13 raste me covid-19 në burgun 313 kanë alarmuar institucionet shqiptare të drejtesise ku edhe kanë nisur hetimet. burgu
Koronavirusi ''mësyn'' dyert e burgjeve, spitali i 313 kthehet në karantinë Ditën e djeshme u raportua për 13 të burgosur në burgun 313. Nisur nga përkeqësimi i situatës, është vendosur që spitali
Skandali që "fundos" policinë, i paraburgosuri që vrau veten vuante nga skizofrenia Emisioni “Stop” në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e Bilbil Hasanit, i cili u vetëvar në burg në dhjetor 201
E kërkonte Amerika, vetëvaret i paraburgosuri në Pejë Një person është gjetur i vdekur në Qendrën e Paraburgimit në Pejë. Lajmi është konfirmuar dhe nga zëdhënësi i Prokurori
Të paraburgosurit letër Metës e Ramës: Nuk kemi kushte as për ajrim, do të hyjmë në grevë Të paraburgosurit e IEVP 302 në Tiranë i kanë nisur sot një letër presidentit Meta, kryeministrit Rama, dhe përfaqësuesv
Kërkojnë kushte të mira, të paraburgosurit e burgut "302" në Tiranë hynë në grevë urie Të paraburgosurit e burgu "302" në Tiranë janë futur në grevë urie pasi kërkojnë kushte më të mira. "Kërkojmë kushte
Arratiset nga Klinika Ortopedike i paraburgosuri kosovar Shërbimi Korrektues i Kosovës, njofton opinionin publik se sot rreth orës 04:30, është arratisur nga Klinika e Ortopedik
Vrau 8 vetë, çfarë po ndodh tani me Ritvanin nga Selenica Ai qëndron i vetëm në dhomë dhe e vetmja gjë që bën shumicën e ditës, mban në duar libra të sugjeruara nga psikologët.
Burgjet reagojnë për vetëvrasjen në Dubravë, fillojnë penalizimet Drejtoria e Burgjeve e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media në të cilën jep versionin e saj për vetëvrasjen e një
Pritet vendimi i gjykatës për të paraburgosurit e 27 prillit Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë sot duhet ta marrë vendimin rreth ankesave për paraburgosjet e deputetëve dhe
Shokuese, Wikileaks zbulon 11 terroristët e Al -Kaidës që ishin në Kosovë 11 anëtarë të grupit terrorist Al –Kaida kanë qëndruar në Kosovë brenda periudhave të ndryshme kohore gjatë dekadës së k
Zaev: Të lirohen të gjithë të paraburgosurit Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, kërkoi që të gjithë personat që aktualisht janë në paraburgim të lirohen. Sipas tij, v
Grupi i të paraburgosurve të Kumanovës kërkon ndihmë Grupi i të paraburgosurve të Kumanovës kanë kërkuar ndihmë sepse nuk po ndjehen të sigurt dhe nuk kanë kushte normale në
Avokati i Popullit: Të paraburgosurit e "Kumanovës" janë torturuar "Pas grumbullimit të dëshmive dhe informacioneve kemi siguruar elemente të mjaftueshme se tek një i paraburgosur është k
Ja kushtet se si familjarët kosovarë mund t’i vizitojnë të paraburgosurit në Shkup Ambasada e Kosovës në Maqedoni, ka publikuar procedurat se si familjarët e të arrestuarve në Kumanovë mund t’i vizitojnë
Ja çfarë po ndodh me protestuesit shqiptarë të dënuar me nga 3 vjet burg Gjykata e Shkallës së Parë i ka dënuar me nga 3 vjet burg 6 protestues të rastit Monstra. Nëse Apeli nuk prononcohet
Qendra e Paraburgimit në Prishtinë ofron siguri por ka kushte të dobëta Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut në Prishtinë po monitoron kushtet e objektet ku qëndrojnë pe
Nikolovska protestë para burgut të Shutkës Njëri nga të paraburgosurit në rastin “Merimanga” ka pasur tumor në kokë, me çka në mënyrë kirurgjike i është hequr, njo