E FUNDIT/ Një tjetër tërmet lëkund Shqipërinë, ku ishte epiqendra dhe sa ballë
999 rezultate për

paraburgimit

Ky është dënimi për të miturin që dyshohet për lidhje me terrorizmin Gjykata Themelore në Prishtinë, gjegjësisht Departamenti Special, gjyqtari i procedurës paraprake i këtij departamenti,
40 ditë burg për personin që kërkohet nga Maqedonia e Veriut Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh të pandehurit M.I. për shkak se ai dysho
Burdushi lirohet nga burgu Pas katër muajsh qëndrimi në paraburgim, mjekut popullor Hysri Peçani të njohur si Burdushi iu është ndryshuar masa e pa
Burg për pronarin e kompanisë së ujit, kamioni ishte pa kontroll teknik që në 2017 Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimi
Fletarrest ndërkombëtarë për Gruevskin dhe Boshkovskin Prokuroria Themelore Publike kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit, sot deri tek Ministria e Punëve të Brendshme
“Lironi Stresin”, reperi i njohur kërkesë publikisht Stresi tashmë prej dia muajsh është në qelitë e paraburgimit. Reperi Fero mesa duket pëlqen shumë muzikën e kolegut t
I dyshuari për vrasje duhet të ishte në burg por qytetarët e shohin rrugve Dyshohet për një prej vrasjeve më të rënda në Kosovë, por qytetarët deklarojnë se të njëjtin e kanë parë duke u shëtitur
Ndërron jetë në ambientet e paraburgimit një i arrestuar Një i shoqëruar ka ndërruar jetë në spitalet paraburgimit në Kukës. Burime bëjnë të ditur se shtetasi që ka ndërruar
Shqiptari nxjerr bllof zyrtarët e paraburgimit në Greqi Arratiset gjatë natës nga qelitë e paraburgimit një shqiptar në Greqi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 në një raj
Të arrestuarit për vrasjen e Ivanoviçit sillen në gjykatë Të arrestuarit nën dyshet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, sillen në Pallatin e Drejtësisë nën masa të rrepta të siguris
Kërkohet 1 muaj burg për të arrestuarit e vrasjes së Ivanoviçit Prokurori Special Sylë Hoxha tha të premten se ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë që t’ua caktojë masën 30 di
“Perandoria”, Orce Kamçev në paraburgim 30 ditor në burgun e Shutkës Orce Kamçev dhe Nenad Josifovq arritën në burgun hetues të Shutkës, pasi paraprakisht gjykatësi në procedurë paraprake k
Zv.ministri i AAK-së mbetet i mbyllur në qeli Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat e avokatëve mbrojtës kundër caktimit të masës së para
Prokurori kërkon që Milaim Zeka të mbahet 30 ditë në burg Prokuroria do të bëjë kërkesë që për deputetin Milaim Zeka të caktohet masa e paraburgimit. Lajmin për kallxo.com e k
Këto janë fjalët e para të babait vrasës Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj
Burg për trafikantin e armëve Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, për caktimin e masë
Burg për kryetarin që u kap duke kontrabanduar cigare Gjykatësi në procedurën paraprake në Gjykatën Themelore në Strumicë i ka shqiptuar masën e paraburgimit tetëditor kryeta
Burg për shantazh, si rrodhi ngjarja Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt,për caktimin e masës së paraburgi
Zbardhen emrat, kush janë tre shqiptarët e arratisur nga burgu grek Mediat greke kanë zbuluar emrat e shqiptarëve që u arratisën në datë 19 Qershor nga qelitë e paraburgimit të një komisar
Çfarë ndodhi me personin që gjuajti me armë në Prishtinë Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu