999 rezultate për

paraburgim

Mijallkov del nga qelia e burgut Edhe ish-drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, i cili është një nga të dyshuarit në rastin “Perandoria” ka marrë paraburgi
Gjakovari dënohet 1 muaj paraburgim pse vodhi një lap-top Gjykata Themelore në Gjakovë njofton se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e
Shqiptari nxjerr bllof zyrtarët e paraburgimit në Greqi Arratiset gjatë natës nga qelitë e paraburgimit një shqiptar në Greqi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 në një raj
Mijallkov ofron 1 milionë euro për të dalë nga burgu Ish drejtori i Policisë Sekrete, Sasho Mijallkov, ofron pronë me vlerë prej 1 milion eurove që të lirohet nga burgu i Sh
Gruevskit i jepen edhe 30 ditë burg Të arratisurit Nikolla Gruevski tiu shqiptuan edhe 30 ditë paraburgim për rastin “Titanik” për parregullsi zgjedhore.
Mijallkov dënohet sërish me burg Gjykata e ka pranuar kërkesën e Prokurorisë speciale (PSP) për 30 ditë paraburgim për ish drejtorin e Drejtorisë për si
Çiljeta u merakos për Alban Hoxhën, e viziton në paraburgim Alban Hoxha u arrestua 3 ditë më parë nga Policia e Tiranës, shkak u bë konsumimi i tepër i alkolit nga ana e kapitenit
Të arrestuarit për vrasjen e Ivanoviçit sillen në gjykatë Të arrestuarit nën dyshet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, sillen në Pallatin e Drejtësisë nën masa të rrepta të siguris
Kërkohet 1 muaj burg për të arrestuarit e vrasjes së Ivanoviçit Prokurori Special Sylë Hoxha tha të premten se ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë që t’ua caktojë masën 30 di
Ministri fajëson gjykatësit për arratisjen e Gruevskit Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, nuk do të japë dorëheqje dhe nuk ndjehet përgjegjës për arratisjen e is
Kjo është qelia e burgut ku po qëndron Kamçev Renovimi i burgut të Shkutës u bë në kohën e duhur. Kështu ‘banorët’ në paraburgim dhe në qelitë e kësaj pjesë të burgut
“Perandoria”, Orce Kamçev në paraburgim 30 ditor në burgun e Shutkës Orce Kamçev dhe Nenad Josifovq arritën në burgun hetues të Shutkës, pasi paraprakisht gjykatësi në procedurë paraprake k
Zv.ministri i AAK-së mbetet i mbyllur në qeli Gjykata e Apelit e Kosovës, i ka refuzuar si të pa bazuara ankesat e avokatëve mbrojtës kundër caktimit të masës së para
Vdes në paraburgim i arrestuari, çfarë ndodhi me të Policia ka njoftuar se një 45 vjeçar i arrestuar, ka ndërruar jetë në dhomat e paraburgimit. Ngjarja ka ndodhur në K
Kërkohet që njeriu i AAK-së që kërkon ryshfet të qëndrojë i mbyllur në qeli Prokuroria ka konfirmuar se do të kërkojë një muaj paraburgim për zëvendësministrin Cena që është nga radhët e AAK-së që
Deputeti i arrestuar reagon nga paraburgimi Deputeti i AAK’së, Shkumbin Demaliaj, i cili është arrestuar sot gjatë ditës për kërcënimin e ish-prokurorit Elez Blakaj
Pasi vendimit me paraburgim reagon avokati i Milaim Zekës Avokati mbrojtës i deputetit Milaim Zeka, Gazmend Halilaj, ka thënë se do të ankohen në Gjykatën e Apelit, pas vendimit
Prokurori kërkon që Milaim Zeka të mbahet 30 ditë në burg Prokuroria do të bëjë kërkesë që për deputetin Milaim Zeka të caktohet masa e paraburgimit. Lajmin për kallxo.com e k
VV: Drejtësia është e kapur, të lirohet Ramabaja Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të lirohet nga paraburgimi Sadri Ramabaja. Sipas tyre, ndaj është është ngritur ak
Këto janë fjalët e para të babait vrasës Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj