999 rezultate për

paraburgim

Ky është dënimi për të miturin që dyshohet për lidhje me terrorizmin Gjykata Themelore në Prishtinë, gjegjësisht Departamenti Special, gjyqtari i procedurës paraprake i këtij departamenti,
40 ditë burg për personin që kërkohet nga Maqedonia e Veriut Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh të pandehurit M.I. për shkak se ai dysho
Sot vendoset nëse Mijallkov do të qëndrojë në paraburgim Në seancë publike në Gjykatën e Apelit sot do të shqyrtohet ankesa e ish-drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, me të cil
Të gjithë të dënuarit e 27 Prillit u dërguan në paraburgim Trupi gjykues i udhëhequr nga gjykatësja Dobrilla Kacarska e ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për sigurimin e paraburgi
Burdushi lirohet nga burgu Pas katër muajsh qëndrimi në paraburgim, mjekut popullor Hysri Peçani të njohur si Burdushi iu është ndryshuar masa e pa
Burg për pronarin e kompanisë së ujit, kamioni ishte pa kontroll teknik që në 2017 Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimi
I burgosuri djeg qelinë në burgun e Prizrenit Edhe një i paraburgosur në burgun e Prizrenit, ka shprehur revoltë ndaj mbajtjes së tij në paraburgim, dhe ka djegur dho
Fletarrest ndërkombëtarë për Gruevskin dhe Boshkovskin Prokuroria Themelore Publike kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit, sot deri tek Ministria e Punëve të Brendshme
“Lironi Stresin”, reperi i njohur kërkesë publikisht Stresi tashmë prej dia muajsh është në qelitë e paraburgimit. Reperi Fero mesa duket pëlqen shumë muzikën e kolegut t
Sot vendoset për fatin e deputetit Veljanoski Kuvendi i Maqedonisë së Veriut sot do të vendos për kërkesën për paraburgim të deputetit, Trajko Veljanoski. Në Komis
Për ish ministrat e Maqedonisë së Veriut caktohet masë me paraburgim Gjykatësi i procedurës paraprake me kërkesë të Prokurorisë Publike ka vendosur masën me paraburgim 30 ditorë për ish min
Pritet kërkesa për paraburgim për policin abuzues Prokuroria pritet të kërkojë paraburgim për policin V. V., i dyshuar për abuzim seksual dhe shantazh ndaj nxënëses 16-vj
I dyshuari për vrasje duhet të ishte në burg por qytetarët e shohin rrugve Dyshohet për një prej vrasjeve më të rënda në Kosovë, por qytetarët deklarojnë se të njëjtin e kanë parë duke u shëtitur
Ndërron jetë në ambientet e paraburgimit një i arrestuar Një i shoqëruar ka ndërruar jetë në spitalet paraburgimit në Kukës. Burime bëjnë të ditur se shtetasi që ka ndërruar
Mijallkov del nga qelia e burgut Edhe ish-drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, i cili është një nga të dyshuarit në rastin “Perandoria” ka marrë paraburgi
Gjakovari dënohet 1 muaj paraburgim pse vodhi një lap-top Gjykata Themelore në Gjakovë njofton se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e
Shqiptari nxjerr bllof zyrtarët e paraburgimit në Greqi Arratiset gjatë natës nga qelitë e paraburgimit një shqiptar në Greqi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 në një raj
Mijallkov ofron 1 milionë euro për të dalë nga burgu Ish drejtori i Policisë Sekrete, Sasho Mijallkov, ofron pronë me vlerë prej 1 milion eurove që të lirohet nga burgu i Sh
Gruevskit i jepen edhe 30 ditë burg Të arratisurit Nikolla Gruevski tiu shqiptuan edhe 30 ditë paraburgim për rastin “Titanik” për parregullsi zgjedhore.
Mijallkov dënohet sërish me burg Gjykata e ka pranuar kërkesën e Prokurorisë speciale (PSP) për 30 ditë paraburgim për ish drejtorin e Drejtorisë për si