999 rezultate për

parĂ

Me super "Benz", bllokues celularësh dhe çantën plot me para, kapet një i ri në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup personash të rrezikshëm pasi konstatoi se mjeti i tyre ishte duke bërë lëvizje
ÇfarĂ« duhet tĂ« diskutoni nĂ« çift pĂ«rpara se tĂ« martoheni? Jo tĂ« gjitha marrĂ«dhĂ«niet zgjasin pĂ«rgjithmonĂ«. NdonjĂ«herĂ« njĂ« çift ia del tĂ« shkojĂ« nĂ« altar. Ata mund ta bĂ«jnĂ« tĂ« funk
Kush tha 24 orë? Sportisti shqiptar nuk kryen marrëdhënie 15 ditë para ndeshjes (FOTO LAJM) Ekziston një teori për futbollistët dhe sportistët në përgjithësi, sipas së cilës nuk kryejnë marrëdhënie seksuale minim
Kryemadhi: Jam paragjykuar gjithë jetën se jam gruaja e Ilir Metës Kryetarja e Lëvizjes Socailiste për Integrim Monika Kryemadhi nuk nguroi që të përgjigjet nëse është ndjerë e paragjykua
ÇfarĂ« po ndodh me United para derbit, pas De Gea mungon edhe Pogba Telashet pĂ«r skuadrĂ«n e Manchester United nuk kanĂ« tĂ« ndalur nĂ« prag tĂ« derbit tĂ« PremierligĂ«s. Pas David de Geas, Dj
Merkel-Macron/ Presidenti paralajmĂ«ron ‘krizĂ« politike’, ende i pabindur pĂ«r negociatat Midis temave tĂ« ndryshme tĂ« takimit tĂ« sotĂ«m tĂ« kancelares gjermane, Ankela Merkel me Presidentin francez, Emmanuel Macr
Plas grushti nĂ« KadastrĂ«n e TropojĂ«s, policia jep detajet e para Policia e Tropojws ka ndaluar njĂ« shtetas pĂ«r veprĂ«n penale “Goditjet pĂ«r shkak tĂ« detyrĂ«s”. SpecialistĂ«t pĂ«r Hetimin
Jo vetëm komposto, kjo kurë e lashtë natyrale me thana vendi parandalon 100% shfaqjen e diabetit Krahas shijes së tyre të athët, të ëmbël, thanat janë ndër frutat më të veçantë medicinalë me përdorim të gjerë në mjekë
Grabitet banesa nĂ« Elbasan, merren sasi e konsiderueshme parash NjĂ« tjetĂ«r vjedhje ka ndodhur pasditen e sotme nĂ« qytetin e Elbasanit ku brenda njĂ« banese nĂ« lagjen “5 Maj”, janĂ« marrĂ«
Gjeni shpesh para nĂ« rrugĂ«, ky Ă«shtĂ« kuptimi qĂ« askush s’e dinte A keni gjetur ndonjĂ«herĂ« njĂ« monedhĂ« nĂ« rrugĂ« ose nĂ« ndonjĂ« cep tĂ« largĂ«t tĂ« shtĂ«pisĂ«? Le tĂ« zbulojmĂ« kuptimin e kĂ«saj n
Harron të ngrejë frenat e dorës, gruan e merr makina e vet përpara (VIDEO) Një video e cila mund të kishte përfunduar edhe më keq se aq, është bërë epike në rrjet. Një grua ka harruar të ngrej
"Gafa jemi, njerĂ«z bĂ«jmĂ«", tĂ« gjitha perlat e Rudina Hajdarit para shkarkimit 1. SĂ« pari, rasti i tre ushtarakĂ«ve qĂ« humbĂ«n jetĂ«n nĂ« Letoni. ÇfarĂ«? VetĂ«m njĂ« dhe jo tre? E dimĂ«. FatkeqĂ«sisht, Zarife
Me pak fjalë, Besniku e paska parashikuar dasmën me Jonidën (VIDEO) Të pranishëm ishin të afërmit dhe miqtë e tyre, të cilët i dhanë dasmës një super atmosferë. Por prisni pak, dasma qe
Marsida Qatja paralajmëron gjakderdhje: Jam viktimë! Pak ditë më parë në banesën e Marsida Qatjas u vra një shtetas dhe u lëndua një polic, pas një përplasje me armë. He
Pak para fillimit tĂ« ndeshjes, tifozĂ«t e KosovĂ«s dhe Malit tĂ« Zi bĂ«hen bashkĂ« NumĂ«r i madh i tifozĂ«ve qĂ« nga tani janĂ« parĂ« duke hyrĂ« nĂ« stadiumin “Fadil Vokrri” e njĂ« foto mjaftĂ« interesante Ă«shtĂ«
Arrestohet në Paraguaj djali i ish-Prefektit: U përfshinë në skemë gjigante fajdesh në Shkodër (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka arrestuar pak ditë më parë Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjerin Radovani.
Nga paraliza te haluçinaçionet, ndjesitĂ« mĂ« tĂ« çuditshme nĂ« gjumĂ« (FOT LAJM) NatĂ«n do tĂ« dĂ«shironim tĂ« flinim nĂ« mĂ«nyrĂ« paqĂ«sore dhe tĂ« rivendosim energjinë  SidoqoftĂ«, Ă«shtĂ« e vĂ«shtirĂ« tĂ« gjesh
Janeva nesër kthehet në paraburgim Ish-shefica e PSP-së, Katica Janeva është në gjendje më të mirë shëndetësore dhe nesër do të kthehet në paraburgim në bu
10 ushqimet që parandalojnë plakjen e lëkurës Këto ditë, njerëzit harxhojnë shuma të majme lekësh në operacionet kozmetike për të pasur një trup apo fytyrë të përkry
Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko