999 rezultate për

paqueta

Paqueta nuk "shkrep" as me Piolin, Leonardo i gatshëm ta marrë në Paris Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë
Milani refuzon ofertën e klubit brazilian për Lucas Paqueta E ardhmja e Lucas Paquetas te Milani mbetet gjithnjë e më tepër në dyshim. Braziliani ka luajtur shumë pak këtë sezon
U cilësuan si e ardhmja e ekipit, Milani nxjerr në merkato dyshen Piatek-Paqueta Janar 2019: te Milani “zbarkojnë” Piatek (nga Genoa) dhe Paquetà (Flamengo). Një dyshe e krahasuar nxitimthi me Shevchen
Milani e largon Paquetan vetëm për kaq para Lucas Paqueta ka filluar të bëhet lojtar i padëshiruar në AC Milan Por, AC Milan do ta largonte largimin e sulmuesit
PSG do Paquetan, Milani do 35 milion euro Lucas Paqueta duket se do të largohet nga Milani në merkaton e janarit për të kaluar te PSG-ja, teksa diçka e tillë ësht
Ylli brazilian i Milanit drejt largimit Në Itali janë të bindur për shitjen e mesfushorit brazilian, Lucas Paqueta. Fantazisti i Milanit është një dëshirë e dre
Neymar mungon, ky është emri surprizë që do të veshë fanellën "10" tek Brazili Të veshësh fanellën me numrin "10' është një privilegj i madh për çdo futbollist në botë. Ta kesh këtë fat edhe me n
Shuhen dyshimet për të ardhmen e Paqueta E ardhmja e Lucas Paqueta do të jetë te Milani. Të paktën kështu deklaroi agjenti i brazilianit, Eduardo Uram i cili
Si do të jetë Milani i Stefano Piolit? Stefano Pioli ka drejtuar edhe seancat e para stërvitore të skuadrës së Milanit, teksa menjëherë ka nisur të punojë për
PSG interesohet, Paqueta: Jam i lumtur te Milani Lucas Paqueta thotë se është i fokusuar për sezonin e ri në Serie A dhe se është i lumtur te Milani, pasi lidhet me një
Gjykata sportive merr vendim drastik për Paquetan Milani siguroi një fitore me vuajte duke mundur 2-1 Bologna në "San Siro". Por pas suksesit që i mban kuqezinjtë ende
Lucas Paqueta dhuron spektakël në stërvitje, gati për në fushë (VIDEO) Lucas Paqueta gëzon tifozët e Milanit. Braziliani, që u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses përpara tre javësh, thuajse ka
Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet e ekipit Lajme të mira nga infermeria e Milanit në prag të ndeshjes kunër Parmës këtë fundjavë. Siç raportohet nga kanali tel
Julio Cesar tregon arsyen pse Paqueta zgjodhi Milanin Në një intervistë për "Omni Sports", ish-portieri i Interit, Julio Cesar, foli për futbollistët brazilianë që luajnë në
Brazilit nuk i mjafton Paqueta, "ngec" përballë Panamasë Brazili ka barazuar 1-1 ndaj Panamasë në Estadio do Dragao të Portos në Portugali, një rezultat zhgënjyes duke parë yjet
Ylli i Milanit shënon në ndeshjen debutuese me Brazilin (VIDEO) Lukas Paqueta është braziliani që po bën mjaft mirë me skuadrën e Milanit. Paraqitjet fantastike te Kuq e Zijtë tërh
Kaka lavdëron bashkombasin: Paqueta do të shkruajë historinë te Milani Ish-legjenda e Milanit Rikardo Kaka ka thurur eloshe për bashkombasin e tij që luan tek Milanit Lucas Paqueta. Kaka k
Yllit të Milanit i besohet një numër me peshë në kombëtare Brazili do të zhvillojë dy teste miqësore në ditët në vijim, teksa fillimisht do të përballet me kombëtaren e Panamasë,
Kaka parashikon derbin: Shënon Piatek dhe Paqueta Ricardo Kaka do të mbetet përgjithmonë një nga emrat më të dashur të tifozerisë në historinë e Milanit, një lojtar i cil
Formacionet zyrtare: Milani kërkon fitoren e 4 radhazi ndaj Sansuolos Milani do të kërkojë fitoren e 4 radhazi në San Siro teksa do të presë në orën 18:00 Sansuolon, për tu konfirmuar në zon