999 rezultate për

paqendrueshme

Haradinaj: Kurti është mashtrues, Vjosa e paqëndrueshme I ftuar në emisionin Frontal të televizionit T7, kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka komentuar të gjithë kandida
Njihuni me 5 shenjat e horoskop më të paqendrueshme emocionalisht Është vërtetuar shkencërisht se një veprim nuk ka të njëjtin efekt në persona të ndryshëm. Kjo ndodh për disa arsye dhe
Sot, kohë e paqëndrueshme me shi dhe rrebeshe Sot moti do të jetë i paqëndrueshëm me vranësira të mesatare me reshje shiu të karakterit lokal në formën e rrebesheve d
Zëri i Amerikës: Në Shqipëri po rritet paqëndrueshmëria politike Në qershor Shqipëria do të mësojë nëse Bashkimi Evropian do të vendosë për të hapur negociatat e anëtarësimit. Por po
Rusi përpiqet të prishë marrëdhëniet e Kosovës me SHBA-në Përfaqësuesi i Përhershëm i Federatës Ruse në Organizatën për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, ambasadori rus, Aleksand
SHBA kundër taksës që Kosova i vendosi Serbisë E ngarkuara me punë në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Colleen Hyland, ka thënë se taksa e vendosur nga Q
Tashmë pa pushtet, Tahiri sulmon Hashim Thaçin Ish-shefja e bisedimeve teknike me Serbinë, Edita Tahiri ka ripërsëritur qëndrimin e saj për ndryshimin e kufijve. Aj
Haziri kërkon rrëzimin e qeverisë Haradinaj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka paralajmëruar se në pranverën e vitit 2018 mund të ketë sërish zgjedhje parlament
Trajneri i kundërshtarit të ardhshëm ushtron presion ndaj Joshuas: Je i paqëndrueshmëm Anthony Joshua ka mbrojtur titullin e kampionit të botës për peshat e rënda. Boksieri britanik ka triumfuan në saje të n
Vuçiç provokon rëndë: Haradinaj ‘kriminel’ Lideri i SNS-së Aleksandër Vuçiç dhe kandidati kryesor për t’u bërë president i Serbisë, tha sot se gjatë fushatës presi
Moti i keq në Maqedoni/ Ja rajonet e tjera që do të preken Moti i keq i cili sot në orët e pasdites e pushtoi pjesën më të madhe të vendit, për momentin është duke lëvizur në dre
Mustafa takon senatorin amerikan, i flet për "kauzat e dhunshme e të paqëndrueshme" të opozitës Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti të martën në takim senatorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikë
Rreziku që na vjen nga qirinjtë e aromatizuar Në kohën kur dyert dhe dritaret janë të mbyllura, ndezja e një qiriu aromatik, mund të ndryshojë atmosferën në shtëpi.
VV: Situata e paqëndrueshme, Mustafa duhet të tërheqë nënshkrimin Gjatë ditëve të kaluara sidomos mbrëmë, situata në Kosovë çdo herë më tepër po bëhet e paqëndrueshme dhe më e tensionuar
Ahmeti shpërthen në Facebook: Boll ma! Pabarazi e paqëndrueshme dhe e papranueshme Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar në Facebook në lidhje me marrëveshjen Kosovë-Serbi për njohj
Maqedonia dhe Kosova, vendet më të paqëndrueshme në Ballkan Maqedonia dhe Kosova konsiderohen si vendet më të paqëndrueshme në Ballkan. Ky vlerësim vjen nga studimi i realizuar nga
Ashton: Situata në veri e paqëndrueshme Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Kethrin Eshton ka hedhur poshtë mundësinë
NATO nuk do të reduktojë trupat në Kosovë NATO nuk do të zvogëlojë numrin e ushtarëve KFOR-it të cilët nodhen me mision në Kosovë Pas takimit të ministrave të mbr
Zarif: Situata në Veri, e paqëndrueshme Kreu i Misionit të OKB-së në Kosovë, Farid Zarif gjatë raportimit në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, është shprehur se
Ekonomia e Spanjës, ende e paqëndrueshme Ekonomia spanjolle vazhdon të jetë e paqëndrueshme dhe kjo do të reflektohet me një shtrenjtim të huamarrjes për Madridi