999 rezultate për

paqarte

E paqartë ku i gjeti paratë për shtëpinë! Sa i pasur është Edi Rama? (FOTO LAJM) Edi Rama është prej tetë vitesh kryeministër i Shqipërisë dhe kërkon një mandat të tretë qeverisës në zgjedhjet parlamen
E ardhmja e Lampard e paqartë, Chelsea vendos Allegrin në krye të listës Ish-trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri, i cili aktualisht ndodhet pa skuadër, është vendosur në majën e listës s
Situata e paqartë e Ozil, Arteta jep detajet e fundit Mikel Arteta njofton se Arsenal janë duke punuar për të siguruar një zgjidhje të përshtatshme për të gjithë në çështjen
E ardhmja e Salah ende e paqartë, Klopp: Nëse dikush dëshiron të largohet, nuk e mbajmë atë Mohamed Salah po vazhdon të jetë emri më i përfolur për afatin kalimtar. Egjiptiani, kontrata e të cilit me Liverpool
Krim në Tiranë, dyshohet për vrasje brenda familjes Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Në Bathore, dyshohet se ka ndodhur një vrasje brenda fam
Paqartësi rreth klauzolës për Rashicën Milot Rashica nuk është në formën që e kishte më herët. Rënia e formës, sipas mediumeve gjermane, ka ndikuar në pasiguri
Të paqartë? Ky është orari i qarkullimit deri më 4 maj Ministria e Shëndetësisë ka publikuar orarin e ri të qarkullimit të qytetarëve deri më datën 4 maj. Në anën tjetër, d
Akoma të paqartë? Banka Qendrore Evropiane tregon a infektohemi nga paratë Banka Qendrore Evropiane (BQE) tha të martën se nuk ka rrezik të konsiderueshëm për kontraktim të koronavirusit nga bank
Po bën një super sezon, Hakimi ende i paqartë për të ardhmen te Reali Mbrojtësi anësor i Borussia Dortmund i huazuar nga Real Madrdit po zhvillon një super sezon. 21-vjeçari e bëri një tj
Zidane ende i paqartë për rikthimin e Hazard Hazard po shqetwson jo pak kampin madrilen. Dwmtimi i belgut po zgjat mw shumw nga se pritej. Hazard mungon që nga në
Thellohen paqartësitë rreth formimit të qeverisë së re të Kosovës Mbledhja e parlamentit të Kosovës që u mbajt të enjten më shumë thelloi sesa qartësoi rrugën e ngritjes së institucionev
Periudhë e paqartë për Rakitic, Valverde tregon situatën Në fund të fitores 5-1 ndaj Mallorca, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde foli në konferencën për shtyp dhe u pyet p
PDK-LDK, të paqartë për taksën Në prag të fushatës zgjedhore disa subjekte politike, të cilat kërkonin pezullimin e taksës ndaj Serbisë si kusht për të
Ndezi sherrin me armë në Jalë, kush është vajza e njohur e showbizit shqiptar? (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të së dielës, një përplasje me armë zjarri ndodhi në zonën “VIP” të një lokali të njohur në
DW: "Paqartësi në zgjedhje", Këshilli i Europës anullon vëzhgimin e zgjedhjeve lokale Këshilli i Evropës flet për paqartësi për organizimin e zgjedhjeve e mungesë sigurie. Kryetari i PD, Lulëzim Basha e she
Rama i paqartë në reagimin ndaj Haradinajt: E mbështes taksën por duhet të pezullohet Kryeministri Rama me anë të një shkrimi i ka reaguar Ramush Haradinajt i cili tha se i kishin bërë presin për taksën.
I paqartë fati i marrëdhënieve SHBA-Kore e Veriut Pas samitit ndërmjet presidentit të SHBA-së Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë Veriore, Ri Yong Ho, zyrtarë të lartë
David Silva i paqartë rreth të ardhmes së tij te City David Silva ka thënë se nuk ka plane për të ardhmen e tij, pavarësisht që po luan titullar te Manchester City. 33-vje
Gjykatësja Kacarska: Ligji i amnistisë është i paqartë Ligji selektiv për amnisti që do të përfshijë një pjesë të madhe të të akuzuarve për ngjarjet e “27-prillit”, është votu
Zëvendësi i Sessions: Fati i Rosenstein, i paqartë Karriera e Zv.Prokurorit të Përgjithshëm amerikan, Rod Rosenstein, që sipas mediave kishte diskutuar gjatë një takimi mu