999 rezultate për

paqarta

Sherr me thika tek liqeni, plagoset një i ri Pak momente më parë një konflikt ka ndodhur në rrugën e Kosovarëve në Tiranë. Duke iu referuar informacioneve të der
Makina përplas për vdekje 3 vjeçarin në Berat Një 3 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Berat pasi u përplas nga një makinë. I mituri
Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Ku
DETAJET/ Zbardhet dinamika e krimit në Laprakë, si ndodhi vrasja Një 17-vjeçare dhe një 23-vjeçar janë plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta në zonën e Laprakës, teksa rap
Një tjetër person vret veten, 24 orë të zeza për Shqipërinë Një person është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen “11 Janari” të Kuçovës. Sipas policisë, nga të dhënat e p
Vdes në rrethana të paqarta kosovari 19 vjeçar në Gjermani Ndonëse ende nuk është sqaruar gjithçka rreth rastit tragjik, duket se vdekja e të riut nuk ka ardhur si pasojë e dhunës
Kryebashkiakja e Urës Vajgurore ia plas së qarës në prani të Ramës (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Urës Vajgurore, Juliana Memaj nuk i ka përmbajtur lotët në prani të kryeministrit Rama, ndërsa k
Vdes në rrethana të paqarta i burgosuri në burgun e "Shenkollit" Ka humbur jetën një i burgosur nga burgu i Shënkollit. Burime zyrtare bëjnë me dije se i burgosuri është dërguar pa
PDSH, qëndrime të paqarta për mbështetjen e Besës Kreu i PDSH-së Menduh Thaçi i kontaktuar nga Alsat ka refuzuar të sqarojë nëse ka hequr dorë nga mbështetja e Lëvizjes B
Gazeta zvicerane: Prapaskenat e paqarta të konfliktit në Kumanovë Gazeta zvicerane "Neuen Zürcher Zeitung" (NZZ) shkruan se edhe një muaj pas luftimeve në Kumanovë, prapaskenat ngelin të
Aksident në Shkodër, humbin jetën dy persona Mëngjesin e sotëm një askident me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër
Përplasen pesë makina, katër të plagosur në Qafë-Kashar Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e katër personave ndodhi sot në Qafë-Kashar. Sipas policisë në aksident
Fier, 51-vjeçari vret gruan dhe më pas veten Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Fier ku një 51-vjeçar nga Patosi ka vrarë gruan e tij dhe më p
I dehuri tenton të futet në Kryeministri Një person tentoi të hyjë mesditën e sotme me forcë në godinën e Kryeministrisë. Personi emri i të cilit nuk bëhet ende
Plagosje me armë në Dibër Një 56-vjeçar është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në Dibër. Mësohet se ngjarja është regjistruar në fshatin B
Tiranë, 25-vjeçarja plagoset me armën e bashkëshortit Një 25-vjeçare ka mbetur e plagosur me armën e bashkëshortit mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në qendër
Serbi, 60 vjeçari ekzekuton 13 persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak mëngjesin e sotëm në një fshat afër Beogradit në Serbi. Mësohet se një burrë rreth të
Hetimet për aksidentin e Mlladenov të paqarta Update- Ekspertiza e makinës me të cilën u aksidentua gazetari Nikolla Mlladov ka përfunduar. Këtë e ka bërë të ditur m
Bulqizë, plagosen dy minatorë Një tjetër incident ku kanë mbetur të plagosur dy minatorë është regjistruar të shtunën në zonën D të minierës së Bulqiz
Aksidentohet autobusi, mbi 40 viktima në Meksike Të paktën 43 persona gjetën vdekjen dhe disa të tjerë u plagosën nga një aksident rrugor ku u përfshi një autobus me pas