999 rezultate për

papritur

Zhduket papritur e mitura, babai: Doli nga shtëpia e nuk u kthye më Një vajzë e mitur është zhdukur papritur në Lipjan të Kosovës. Sipas policisë, rastin e ka raportuar babai i saj i ci
U largua nga "Për'puthen", Anës i ndodh e papritura në Instagram në 24 orë (FOTO LAJM) Një nga konkurrentet më të njohura të Për’puthen Ana nuk është paraqitur në njw prej puntatave tw emisionit, pasi u larg
E papritur, Maicon përgatit kthimin në Itali, 39-vjeçari ende në formë Projektohet kthimi i bujshëm i brazilianit Maicon në futbollin italian. Tifozët e Interit dhe ata të Romës kujtojnë me n
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif
U largua papritur nga programi, autorja e "Përputhen" hedh në gjyq Beartin (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë, konkurrentja Shqipe Hysenaj u pezullua nga emisioni “Për’puthen”. Sipas produksionit, ajo përdor
E papritur, Mustafi përfundon në "radarin" e Barcelonës Barcelona është duke provuar të përforcojë fazën defensive në afatin e janarit. Trajneri Ronald Koeman, dëshiron të b
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
Sazan Guri tregon të papriturën me Piperon Ambientalisti Sazan Guri e ka konsideruar koronavirusin si një grip të zakonshëm dhe se nuk i vjen mirë kur e trajtojnë
Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që
Të divorcuar, Rudina Dembacaj publikon papritur ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Fjoralba Ponari jep lajmin e papritur, ku mund ta shohim së shpejti moderatoren (FOTO LAJM) Shpesh ka ndodhur që personazhe të njohur televizivë ta kenë nisur rrugën si këngëtarë e më pas të kenë provuar të jenë
"Nuk rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale", Ana bën veprimin e papritur në takim (FOTO LAJM) Arjoni nuk i reziston dot tundimit kur ndodhet pranë Anës. Në takimin që u transmetua sot në "Përputhen", teksa po përpi
Televizionet amerikane ndërmarrin veprimin e papritur pas akuzave të Trump për vjedhje votash Pas zgjedhjeve presidenciale të martën, presidenti në detyrë Donald Trump e shpalli veten menjëherë fitues. Tani ai pret
Kishte gati projektin e ri, pse Genc Prelvukaj mori vendimin e papritur (FOTO LAJM) Prokuroria e Hagës ngriti zyrtarisht ditën e sotme një sërë akuzash për presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarin
Kanye West pranon humbjen dhe bën deklaratën e papritur Kandidati surprizë në zgjedhjet presidenciale 2020 në SHBA ishte reperi Kanye West. Edhe pse numërimi në të gjitha shtet
Konkurrentja e re në "Përputhen" bën deklaratën e papritur: Jam e virgjër (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Shqipes, dhe largimit të Fjorelës, dy vajza të reja kanë plotësuar 4-shen e vajzave në Përputhen.
Biden në avantazh, Trump bën lëvizjen e papritur: Çon çështjen në Gjykatën Supreme Presidenti amerikan Donald Trump po i drejtohet kombit nga Shtëpia e Bardhë. Pak më herët ai ka shkruar në Twitter për t
Bëri namin për Andin, Shqipja bën deklaratën e papritur pas largimit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Shqipja u përjashtua nga "Përputhen" për shkak të sjelljes së papërshtatshme në emision. Pas largimit
"Kam njohur një djalë tjetër", Fjorela largohet papritur nga Për'puthen Fjorela lajmëroi puntatën e sotme largimin e saj nga emisioni “Përputhen”. Ky vendim erdhi pasi 21-vjeçarja tha se ka