999 rezultate për

papritmas

Pamje tmerri, fëmija kalon i vetëm në autostradë (VIDEO) Ky është momenti tronditës ku një fëmijë u pa duke u zvarritur në një autostradë në Vietnam. Në videot e një shoferi
Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të prefer
Foshnja në Kombinat ndërron jetë papritmas në shtëpinë e gjyshes Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kombinat ku një foshnjë 3 muajshe ka ndërruar jetë në shtëpinë e gjyshes
Trajner i futbollit në Tetovë vdes papritmas në fushë Trajneri i futbollit Lubo Pavlovic (60) ka ndërruar jetë sot gjatë kohës së trajnimit në Tetovë. Ai është ish futboll
Nëna e re lind krejt papritmas në mes të rrugës (VIDEO) Një video tronditëse tregon një grua që lind krjet pa pritur në mes të rrugës teksa ishte duke bërë pazarin dhe më pas s
Panik në qendër! Pema rrëzohet papritmas mes Tiranës Një pemë është rrëzuar papritmas në mes të rrugës në Tiranë duke shkaktuar panik tek kalimtaret e rastit. Ngjarja ka
Putini nis përgatitjet për luftë? Urdhëron papritmas testimin e Forcave Ajrore (FOTO & VIDEO) Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka urdhëruar menjëherë testimin e Forcave Ajrore ruse pëe rritjen e gatishmërisë luft
I riu nga Kërçova sëmuret papritmas në kafene dhe ndërron jetë në spital Një i ri nga Kërçova, 27 vjeç, papritmas është sëmurur në një kafene dhe më pas ka ndërruar jetë rrugës për në spital.
Erdogan largohet papritmas nga SHBA, ja shkaku Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan e ka ndërprerë vizitën në SHBA dhe nuk do të jetë i pranishëm në ditën e dytë të c
Ja pse bëhemi alergjikë papritmas Alergjia, janë një shqetësim shëndetsor që mund të ndodhë në ballafaqime me alergji, sepse me to nuk keni pasur probleme
Një kub i zi në qiell... (VIDEO) Një kub i madh i zi shfaqet në retë mbi Amerikën. Sipas asaj që shkruajnë në ueb-sajtin Secureteam10, kubi është parë
Ariu sulmon 17 vjeçarin në Gramsh Kafshet e pyllit janë ulur ndjeshëm në numër në vendin tonë, megjithatë shfaqen ndonjëherë duke rrezikuar edhe jetë njer
Zhytesit sulmohen nga peshkaqeni (VIDEO) Një grup zhytësish vendosen të kryejnë një zhytje në brigjet e Gansbaai, të Afrikës së Jugut por u bënë pishman që u fut
Shoferi përplas çiklistët në Tour de France (VIDEO) Shpresat e tyre për fitore u lanë në copa - ashtu si veshjet e tyre. Dy çiklistë në Tour de France (Turi i Francës) u rr
Tunizi, ana komike e një revolucioni Tunizianët e kanë të vështirë të kapin thelbin e realitetit, pas protestave masive që shkaktuan largimin e presidentit Z