999 rezultate për

paprekur

E vështirë për tu besuar, zjarri pushton parkun, por lë barin dhe drunjtë të paprekur (VIDEO) Momenti i pazakontë kur një vatër zjarri kaplon një park, por lë të padëmtuara pemët dhe barin është kapur në kamera.
Shqipëria akoma e paprekur, asnjë rast i konfirmuar me koronavirus Shqipëria vijon që të ngelet e paprekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë përmes një deklarate për mediat theks
Shqipëria akoma e paprekur nga koronavirusi, dalin rezultatet për 6 testimet e djeshme Në Shqipëri qeveria vazhdon të deklarojë se asnjë rast nuk ka rezultuar me koronavirus. Ndërkohë që nga Italia raport
Courtois në super formë, ka mbajtur portën të paprekur në 9 nga 12 ndeshjet e fundit Thibaut Courtois është nisur për në Superkupën e Spanjës me qëllimin për ta fituar trofeun e tij të dytë si lojtar i Rea
Të pluhurosura e të paprekura, ç'do të ndodhë me makinat e blinduara që lëviznin Ibrahim Rugovën? Që nga viti 2011 veturat e blinduara të Presidentit Ibrahim Rugova janë jashtë përdorimit, ndodhen të parkuara në oborr
Strakosha e mban portën të paprekur në ndeshjen e 100 me Lazion (VIDEO) Thomas Strakosha ka festuar duke ruajtur të paprekur portën e tij në ndeshjen e 100 në Serinë A. Portieri i përfaqësuese
Kryeministri i këtij vendi punon kirurg në fundjavë Ndryshe nga kryeministrat e tjerë të botës, të cilët përkushtohen vetëm në drejtimin e vendit, kryeministri i Bhutanit n
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s
Neuer bën mrekullinë mban portën e paprekur (VIDEO) Liverpool ishte shumë pranë golit në minutën e 83 ku në një aksion model topi i goditur me kokë mjaft fort nga sulmuesi
“Vazhdon i paprekur bixhozi”, akuza për llotot (FOTO LAJM) Që nga 1 Janari, bastet konsiderohen të ndaluara me lig. Ama sipas qytetarit dixhital të ish-kryeministrit Berisha ba
Sulmi i Belgjikës nuk mjafton për të shënuar ndaj Panamasë, rrjetat mbeten të paprekura Është mbyllur pjesa e parë e takimit midis Belgjikës dhe Panamasë me një barazim pa gola 0-0. Rrjetat kanë mbetur të
Kosta Rika-Serbia/ rrjetat mbeten të paprekura pë 45' minuta Pjesa e parë e ndeshjes midis Kosta Rikës dhe Serbisë e vlefshme për grupin E, të këtij Botërori është mbyllur më një ba
Mbyllet pjesa e parë e takimit Francë-Australi, me rrjeta të paprekura Pjesa e parë e takimit midis Francës dhe Australisë është mbyllur me një barazim pa gola. Të dy skuadrat kanë tentua
Nata e tmerrshme kur djalli vizitoi fshatin dhe la gjurmët në dëborë Në 8 shkurt 1855, njerëz që jetonin pranë Lumit Exe në Devon u zgjuan me një shtresë të trashë dëbore, të bardhë dhe të
Doli: Kosova nuk ka mbetur e paprekur nga skandali i Facebook-ut Eksperti i sigurisë kibernetike, Hekuran Doli ka theksuar se edhe Kosova nuk ka mbetur pa u prekur nga skandali i cenimi
Gjendet një pjesë e paprekur e murit të Berlinit Historiani amator Cristian Borman ka gjetur një pjesë të madhe të murit origjinal të Berlinit në pjesën e pyllit të qyte
Vdiq 141 vite më parë, gjendet trupi i paprekur i vogëlushes 3 vjeçare Trupi i një vajzë të vogël të vdekur në vitin 1876, i gjetur plotësisht i paprekur brenda një arkivoli metali dhe xhami
Gjoni vlerëson udhëzimet e trajnerit Mezani në ruajtjen e portës të paprekur Eglantin Gjoni ishte një nga futbollistët që spikati më shumë në radhët e kurbinasve në misionin e vështirë për të ruajt
STATISTIKË / Vetëm këta dy portierë e kanë mbajtur më shumë portën të paprekur në La Liga (FOTO LAJM) Barcelona edhe Atletico Madrid e kanë nisur mjaft mirë kampionat këtë sezon futbollistik 2017/18, pasi katalanasit e sho
E braktisur prej dekadash! Pamjet mahnitëse të kësaj shtëpie të paprekur nga njeriu (FOTO LAJM) Imazhet e frikshme tregojnë një shtëpi të braktisur të viteve 1940. Fotot e shtëpisë që gjendet në Liege të Belgjikës