999 rezultate për

papers

Kjo kompani që përmendet në Paradise Papers ka përfituar miliona euro te shqiptarët Publikimi i dosjes Paradise Papers, që ka zbuluar sekretet e shumë liderëve dhe kompanive botërore që fshehin para në ve
Skena e papërshtatshme, Ermali i ngre këmbët Aurela Hoxhës në emision Aurela Hoxha është vënë shpesh në diskutim për operacionet plastike që ka kryer por që i ka mohuar gjithnjë. Mirëpo k
U diskutua për veshjen e papërshtatshme, Kejvina: Kisha një jetë monotone më parë Velina e re e Xing u kthye shumë shpejt në vajzën më të komentuar në media, dhe fakti nëse kishte veshur apo jo të bren
E dhimbshme, fjalët e fundit të gazetares që u vra me bombë Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e gazetares malteze malteze Daphne Caruana Galizia, e cila u vra të hënën në Malt
Bombë në makinë, humb jetën gazetarja që zbuloi skandalet nga "Panama Papers" Një gazetare, shkrimet e së cilës për "Panama Papers" i paraprinë hetimeve për korrupsion në Maltë, është vrarë nga shpë
Veshja e papërshtatshme e gazetares që intervistoi Kadarenë Për shumë kohë shkrimtari i njohur shqiptar Ismail Kadare ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Kadare ka lënë për pa
El Clasicco zyrtarisht do të luhet në orarin më të papërshtatshëm Klasikja e parë sezonale në La Liga ka një datë zyrtare. Supersfida ndërmjet Realit të Madridit dhe Barcelonës do të luh
Opozita paralajmëron incident të ri në Kuvend (VIDEO) “Është e qartë se Kuvendi është duke shkuar kah një incident i ri. Vërtetim për këtë paraqet qëndrimi i papërshtatshëm i
Enca e tepron, mburret në mënyrën më të papërshtatshme Këngëtarja Enca Haxhia padyshim që është një nga këngëtaret më provokative në showbizin shqiptar. Por këtë herë ajo v
Qumështori tradicional, shije e papërsëritshme Në fëmijëri, kjo ishte pjata e preferuar e të gjithëve. Shumica e preferonin të ëmbël, prandaj edhe ne po japim versioni
Mark Juliano anullon marrveshjen me Edon Hasani: E shikoj të papërshtatshëm Dështon marrëveshja mes klubit të Partizanit dhe mesfushorit Edon Hasani. “Panorama Sport” mëson se shkak për këtë është
Këngëtarja shqiptare gjobë për veshje të papërshtatshme në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Laura Krliu e cila njihet edhe si pjesëmarrëse edhe në ‘X Factor’ është gjobitur ng
Berisha i publikon videon Ramës, ja si i quan kavajsit (VIDEO) Edi Rama ka vizituar sot Kavajën, por nga aty gjatë diskutimit me qytetarët, ka bërë një insinuatë për qytetin, që i shk
Flet dhunuesi i Selës: Ndjenjë e papërshkruar kur e godisja me grushta në kokë (FOTO) Një profil në Facebook me emrin Kosta Delov është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj liderit të L
Ky është "burgu i endrrave" për të dënuarit e "Panama Papers" (FOTO LAJM) "Panama Papers Jail" i projektuar nga francezi Alex de Stampa, është projekti i një burgu të vendosur në anije që do të
WikiLeaks: Soros dhe USAID krijuan "Panama Papers" për të sulmuar Putin Themeluesi i WikiLeaks Julian Assange në një “intervistë” me përdoruesit e rrjetit social Reddit ka deklaruar se George
Messi apo Ronaldo, Ibrahimovic: Messi është i papërsëritshëm Zlatan Ibrahimoviç në një intervistë i pyetur mbi Messin dhe Ronaldon ai ka deklaruar se pavarsisht se Topin e Artë e k
Basha: Bujar Lako është artist i papërsëritshëm, nuk hoqi dorë nga përunjësia Kreu i PD, Lulzim Basha, ka shprehur dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur, Bujar Lako. Në mes
Gëzimi i papërshkrueshëm i sirianëve, pas bashkimit në një vend të sigurt (VIDEO) Evakuimi i banorëve nga zona e luftës ka vazhduar sot nga pjesa lindore e qytetit Alepo në Siri, sipas marrëveshjes për
"Trump i papërshtatshëm për poste publike" "Donald Trump është një goditje e fortë revoltuese dhe i papërshtatshëm për poste publike", ka deklaruar sot unanimisht