999 rezultate për

papel

Butrint Imeri imiton Profesorin e "La Casa del Papel", rrethohet me maskat e Salvador Dali (VIDEO) “M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi. Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del
Theu rekorde shikueshmërie, rikthehet seriali "La Casa De Papel" Seriali spanjoll "La Casa de Papel" (Money Heist) i cili theu rekorde shikueshmëri në tre sezonet e tij, vjen sërish më
"La Casa de Papel" gati të lançojë 3 sezone të reja Ndërsa ne jemi në pritje të sezonit të katërt të "La Casa de Papel " që do dalë në fillim të vitit 2020 në Netflix, po p
"La casa de papel-i shqiptar": Grabitja e Rinasit, 3 muaj prova e skenarë Kush ishte në pistën e grabitjes së Rinasit, kush drejtonte furgonin dhe ka qenë apo jo në pistë kosovari i njohur me ko
Na u bë zemra mal, aktorja e serialit “Casa del Papel” flet për Tiranën në këtë video! (VIDEO) Seriali spanjoll më i famshëm i momentit, “Casa Del Papel”, ose “Money Heist”, po bën bujë anembanë botës. I trensmet
"La Casa de Papel" po bën namin, aktroi serb falenderon në gjuhën shqiptare (FOTO LAJM) “La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën
Rikthehet "Casa de papel", kur do të fillojë sezoni III Sezoni i tretë i “La Casa de Papel”, seriali më i shikuar në Netflix që nuk është në gjuhën angleze, u prezantua në Madr
Rama: Qëllova me armë në mbledhjen e Partisë Socialiste Ditët e fundit në media u publikuan lajme mbi reagimin nervoz të Ramës gjatë përballjes me deputetin Ben Blushi në mble