999 rezultate për

paparashikuar

Djegia e KZAZ-ve, reagon Rama: Asgjë e paparashikuar Ndërkohë që në vend situata është mjaft e tensionuar, kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në tëeeter tek
15 foto të kapura në momentin e duhur (FOTO LAJM) Të paturit një aparat celular na ka mundësuar të kapim momente nga më të ndryshmet dhe më të ccuditshmet, për tu mbajtur
Incident sot në Telebingo Shqiptare! Ardit Gjebrea detyrohet të bëjë veprime të paparashikuara Spektakli “E diela Shqiptare” nuk ka filluar ende dhe madje ende nuk dihet se kur do të fillojë, pasi studiot akoma nuk
Juventusit i del një problem i paparashikuar me stadiumin Juventus është skuadra e parë në Itali që do të ketë një ekip në kampionatin e ardhshëm të Serisë C, por tani është kthy
Ahmeti: Të përgatitemi për zgjidhje të paparashikuara Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në fjalën e mbajtur në Kuvendin e tretë zgjedhor të Degës së Teto
Golat dhe ekipet, çfarë pritet nga "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Në çdo edicion të Kupës së Botës ka pasur pretendentë që nuk kanë dalë jashtë parashikimeve, duke pasur ecuri pozitive,
Benitez: Vështirësi të paparashikuara “Nuk i prisja gjithë këto vështirësi në fillimin e sezonit”. Fola me presidentin. Duhet të jemi të bashkuar në mënyrë që