999 rezultate për

paparaceve

Nuk heq dorë nga restorantet e lagjes, miliarderja i fshihet paparacëve (FOTO LAJM) Pavarësisht miliardave që zotëron, Kylie Jenner nuk heq dorë nga restorantet në lagjen e saj. 23-vjeçarja u pa të mërkur
Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM) Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me o
Për një arsye të fortë "Nihal" ia ndalon kategorisht paparacëve t’i fotografojnë djalin 2 muajsh (FOTO LAJM) Aktorja turke, Hazal Kaya, u bë për të gjithë e njohur me rolin si “Nihali” në serialin “Dashuri e ndaluar”. Në muaji
11 fotot e paparacëve që bënë namin këtë dekadë (FOTO LAJM) 1. Keanu Reeves i trishtuar Keanu Reeves, ulur në një stol në park, duke ngrënë një sanduiç. I vetëm, i trishtuar. Ai
Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Karda
Sheiku i dhuron Rihannës unazën me diamantin gjigant, një çmenduri Në fillim të dhjetorit u diskutua shumë për një fejesë të mundshme me sheikun, kur u fotografua me një unazë diamanti gj
Kim Kardashian shfaq probleme me flokët (FOTO LAJM) Kim Kardashian është fotografuar teksa kthehej në shtëpi nga palestra dhe në pjesën anësore të kokës i kishin rënë flokë
Droje nga kamerat, Sia nuk i shpëton dot paparacëve (FOTO LAJM) Duket se jo vetëm paruket e verdha e me balluke janë karakteristikë e Sia-s, pasi ajo ka vendosur një maskë për të mos e
Ben Affleck urren paparacët Ben Affleck tashmë i është sosur durimi dhe nuk mundet më të përballojë paparacët të cilët duan të dinë për jetën e tij.
Aktorja larg paparacëve, një femër në karrierë Eva Longoria gjithmonë është cilësuar si një ndër aktoret me linja perfekte, por kjo për të nuk do të thotë se është sek
I fshihen paparacëve, shprehin ndjenjat gjatë koncertit (FOTO LAJM) Prej kohësh ata janë munduar që ti qëndrojnë larg vëmëndjes së shtypit rozë, por duket se çdo përpjekje e tyre ka qënë e
Tarkan përfshihet në një aksident me të dashurën, i shpëton paparacëve (FOTO LAJM) Tarkan është përfshirë në një aksident, por fatmirësisht pa pasoja për jetën. Teksa ndodhej në automjet me të dashurën e
Rihanna thyen rekordin për pushimet luksoze Ditët e fundit Rihanna ka tërhequr vëmëndjen për pushimet e saj, teksa ndodhet në një jaht luksoz. Pranë saj kanë qënë m
I shmanget paparacëve, David Beckham rrëzohet nga motori Në tentativë për t'ju larguar paparacëve, David Beckham i ka shpëtuar një aksidenti. Beckham ka shpëtuar pa dëmtime gjat
Dhjetë çiftet që u martuan larg kamerave dhe paparacëve (FOTO-LAJM) E dinë të gjithë tashmë që Brad Pitt dhe Angelina Jolie u martuan në fshehtësi brenda mureve të kështjellës së tyre të b
Leonardo DiCaprio i fshihet paparacëve Burime të afërta të Leonardo DiCaprio-s kanë thënë për mediat rozë se ai po kërkon pak privatësi për veten, e nuk prefer
Këmbëngulja e paparacëve dhe ankthi i Megan Fox (FOTO LAJM) Ata janë të dy të famshëm dhe kjo e bën më të vështirë që të jetojnë pa vëmëndjen e paparacëve. Gjatë një interviste të
Fshihet ndaj paparacëve, Amanda kapet me disa shishe vere Aktorja mjaft simpatike Amanda Seyfried, nuk është cilësuar asnjëherë si një alkoliste, por paparacët e kanë kapur mat t
Bieber shoqërohet me modele, Gomez i fshihet paparacëve Selena Gomez është ndier keq, pasi ka parë fotot që qarkullojnë ngado se i dashuri i saj ka qënë nën shoqërinë e disa mo
Mbulohu Kim, mbulohu (FOTO LAJM) Të shtunën tregoi rezultatet e stërvitjes së lodhshme në palestër, ndërsa të dielën Kim Kardashian për pak sa nuk na tre