E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

papagalli

"Basha fut kandidatin e vet dhe fiton bindeshëm", çfarë ndodh tani në Shkodër? Valdrin Pjetri lajmëroi dje dorëheqjen pasi demokratët publikuan dokumentet sipas të cilave ai kishte qenë i arrestuar d
E çuditshme, pëllumbi hyn në fushë dhe dëmton lojtarin e Argjentinës (VIDEO) Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur në ndeshjen mes Argjentinës dhe Venezulës në kuadër të Kupës së Amerikës. Në një
Policia arreston papagallin, spiunonte të padroni shpërndarës droge Një papagall u arrestua në Brazil, në shtetin e Piaui. Shpendi ishte instruktuar nga padroni i tij, një shpërndarës drog
Një papagall shkakton "tërmet" në Turqi (VIDEO) Torturat ndaj një papagalli kanë shkaktuar një tërmet të vërtetë në Turqi. Një personazh i quajtur Murat Ozdemir, pj
"Lidhje me trafikantin e drogës", Balla padit Salianjin dhe paralajmëron Boçin Pas akuzave të deputetit të PD-së Ervin Salianji për lidhje me trafikantit Edmond Bego, kreu i grupit parlamentar të PS
Momenti i ëmbël, papagalli i thotë të vegjëlve: "Ju dua foshnja" (VIDEO) Ky është momenti i ëmbël për nënën papagall që u shpreh dashurinë të vegjëlve të saj në mëgjes. Në një video që u bë
Gruaja vret burrin, papagalli tregon cdo gjë (VIDEO) Një 40 vjecare nga Miçigani është dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e bashkëshortit të saj . Glenna Duram që
Njerëzit po çmenden pas këtij papagalli që këndon këngën e Rihanna-s (VIDEO) Një papagall i talentuar që ka vënë në “rrezik” Rihanna-s duke kënduar një “cover” të këngës së saj “Monster”, është kth
DETAJET/ “Papagalli”, ja si e zbuloi e ëma të dashurin e 12-vjeçares Zbulohen detaje nga ‘zhdukja’ e të miturës, e cila u gjet në hotel në Tiranë me të dashurin 10 vjet më të madh, me të ci
Papagalli zbulon tradhtinë e burrit, gruaja e merr si dëshmitar në polici Një papagall në Kuvajt për pak sa nuk futi në burg të zotin pasi i zbuloi tradhtinë me shërbëtoren. Tradhtia u zbulua
Njeriu që po harxhon pasurinë e tij për tu dukur si papagall "Njeriu papagall" i ka kushtuar jetën misionin të tij për tu kthyer në një papagall. Ai ka vënë në ballin e tij ed
Njeriu-papagall, ja çfarë bën për ti ngjarë mikut të tij fluturues (FOTO LAJM) Edëard William Richards, është një 56-vjeçar nga Anglia i cili është shumë i lidhur me kafshët veçanërisht me papagallët
Lubonja flet për papagallin e Ramës, gazetarja ia plas së qeshurës (VIDEO) Gazetarja e ABC News Mirela Milori nuk e ka mbajtur dot të qeshurën gjatë një bisede në studio me analistin e njohur Fat
Lubonja-Ramës: Kryeministër, duam më shumë dashuri (VIDEO) Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në një intervistë për ABC News fotografinë e kryeministrit Edi Rama me papagallin e
Papagalli Coco feston golat e Radamel Falcao-s (VIDEO) Nuk e kishin vënë re në Kolumbi, Spanjë apo në Francë por në Angli nuk shpëton asgjë. Sipas asaj që shkruan tabloidi "Su
Sa kushton papagalli? Sa kushton ky papagalli? 200 euro. -Po cfare di te beje ky qe kushton kaq shume? Po di anglisht, frengjisht, spanji
Papagalli që thotë "Të dua" (VIDEO) Ky që shihni në këtë video është papagalli Aleks, i cili ka mësuar të thotë fjalët "Të dua". Ai është një papagall gr
Zebra dhe papagalli në makinë Kafshët shtëpiake mbase pëlqejnë automjetin, por një njëri ka bërë diçka jo të dëgjuar më parë, ai ua ka bërë "qejfin" k
Papagalli që e tregon adresen e shtëpisë Ky papaga ishte larguar nga banesa e tij në qytetin Sagamihara dhe i ka rënë në supe një mysafiri në një hotel të afërt,
Papagalli që kërcen (VIDEO) Kemi parë papagall që flet dhe pëlqesh njerëzit por ky papagalli është vërtet i veçantë. Nëse i kërkohet ai nis e kërcen