999 rezultate për

papa

Gazetarja me famë botërore del "bllof", kapet "mat" me boksierin në jaht (FOTO LAJM) Gazetraja italiane Dileta Leota, ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me
Na mashtroi të gjithëve, moderatorja kapet mat në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM) “Jam beqare”, u shpreh Dileta Leota para disa ditësh, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami. Një blof
Lavatriçja është burim papastërtish dhe myku , ja si ta pastroni para se ta pësoni Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak, sidomos ku
Kadri Veseli mban konferencë të paparalajmëruar në zyret e PDK-së Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, do të mbajë konferencë për media duke filluar nga ora 11:00.Konferenca e Veselit do të
E çuditshme, pëllumbi hyn në fushë dhe dëmton lojtarin e Argjentinës (VIDEO) Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur në ndeshjen mes Argjentinës dhe Venezulës në kuadër të Kupës së Amerikës. Në një
Shehi: Palmer nuk është Papa, pas datës 30 do numërojë hajdutët e Ramës në pushtet (VIDEO) Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e zyrtarit të DASH, Palmer, i cili ka kërkuar nga opozita që të d
Kardinali shiptar viziton burgun e Italisë: Hotel me 5 yje në krahasim me atë të Shqipërisë komuniste Kardinali shqiptar 91-vjeçar, At Ernest Simoni, është zgjedhur nga Papa Françesku për të dorëzuar në burgun e ishullit G
Djegia e KZAZ-ve, reagon Rama: Asgjë e paparashikuar Ndërkohë që në vend situata është mjaft e tensionuar, kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në tëeeter tek
Drini Zeqo merr surprizën e paparë për ditëlindje, në mes të edicionit të lajmeve (VIDEO) Surpriza të tilla mbeten përgjithmonë! Drini Zeqo ka datëlindjen dhe nuk e kishte pritur kurrë që kolegët do ta surprizo
Bebe Rexha një llupëse e paparë, nuk ndalet së ngrëni (FOTO & VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptareBebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura në mbarë botën. Ajo njihet për hite
Del sekreti: Kjo është puna e çuditshme që bënte Papa Françesku dikur Papa Françesku është sot një nga papët më të famshëm të historisë moderne, me shumë ndjekës që besojnë se ai ka sjellë n
15 foto të kapura në momentin e duhur (FOTO LAJM) Të paturit një aparat celular na ka mundësuar të kapim momente nga më të ndryshmet dhe më të ccuditshmet, për tu mbajtur
Të gjitha rrugët kryesore me pagesë! Plani i "paparë" Rama-Balluku për shqiptarët Përveç autostradës Tiranë-Durrës, qeveria ka në plan të japë me koncesion të gjitha akset kryesore të vendit duke bërë q
Kryetari i muslimanëve takohet me Papa Françeskun Gjatë vizitës së Papa Frençeskut në Shkup, në vigjilje të takimeve me klerikët fetarë të Maqedonisë, i pranishëm ishte e
Papa pritet me flamur kuq e zi në Maqdoninë e Veriut Zëvendës ministri i punëve të brendshme, Agim Nuhiu, zv/ministrja e financave Shirete Elezi, Besir Dehari dhe disa funks
A e di Papa Françesku se Nënë Tereza është shqiptare? (FOTO LAJM) Papa Frençesku gjatë vizitës së tij në Maqedoninë e Veriut, kushtuar Nënë Terezës, qëndroi në Shkup, pikërisht në shtëpi
Papa: Vizitën ia kushtoj Nënë Terezës Maqedonia Veriore do të jetë vendi i 42-të që do të vizitojë Papa Francesk nga fronti i tij si Papa i Kishës Katolike Ro
Papa Francesku pritet të vizitojë Maqedoninë: Ia kushtoj Nënës Terezës Shkupi po përgatitet për vizitën e Papa Françeskut, i cili do të qëndrojë në Maqedoninë e Veriut pas një vizite treditor
Për nder të Papës, Maqedonia shtron rrugët me asfalt Ekipet e Ndërmarrja Publike (NP) “Rrugë dhe rrugica” janë duke e gërryer shtresën e vjetër dhe do të vendosin asfalt te
Policia arreston papagallin, spiunonte të padroni shpërndarës droge Një papagall u arrestua në Brazil, në shtetin e Piaui. Shpendi ishte instruktuar nga padroni i tij, një shpërndarës drog