999 rezultate për

papa

Kjo grua zbuloi se vuante nga kanceri i gjirit në mënyrën më të paparashikueshme (FOTO LAJM) Një kamera termale në një muze në Edinburg, Skoci, i shpëtoi jetën një gruaje 41-vjeçare pasi zbuloi një tumor në gjirin
Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti
U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM) Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë papar
Firojnë biletat e Inter-Juventus: Dyndje e paparë tifozësh Të dielën në mbrëmje, Interi dhe Juventusi do të zhvillojnë betejën e parë të këtij sezoni mes tyre, në “San Siro”. K
Ylli i rrjeteve sociale, Wanda Nara fotografohet nga paparazzi dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Wanda Nara bashkëshortja e futbollistit të njohur Maurio Icardi së fundmi është fotografuar nga paparaci në rrrugët e P
Atentatori i Çapjave, Shkëlzen Hasanpapaj kapet me celular në qeli Eshte gjetur një aparat celular në qelinë e paraburgimit të Shkëlzen Hasanpapajt. Hasanpapaj ndodhet në paraburgimin
Zgjedhjet e 6 tetorit, më të paparashikueshmet Edhe pse kanë mbetur më pak se 15 ditë nga zgjedhjet e reja, rezultati i tyre po pritet të jetë i befasishëm e madje for
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
Çift sportiv, Bora dhe Donaldi këtë herë në "kthetrat" e paparazzit (FOTO LAJM) Duke qenë aktor humori, Donaldi ka ditur se si ta bëjë publikun për vete, duke krijuar situata humori në emision, por ed
Vuçiç në Vatikan: Do t'i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon
CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin (FOTO LAJM) CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperien
E paparë, e dashura e Olsi Bylykut "ja merr në kthes" aktorit për rep (VIDEO) Ka gjetur tenxherja kapakun! Këtë thonë kur një çift shkon shumë mirë dhe kur partnerët janë kaq të ngjashëm saqë kan
Plazhi mahnitës me rërë të zezë, por jetën e ke në fije të perit (VIDEO) Plazhi i bukur Reynisfjara në Islandë është i njohur në të gjithë botën për rërën e zezë të krijuar nga derdhja e lavës
Këto shenja janë të papara në shtrat, por nuk përfundojnë kurrsesi të dashuruar Nuk ndodh gjithnjë të biesh në dashuri me njeriun me të cilin bën seks fantastik! Jo të gjithë miqtë me përfitime jan
Propozimi më i paparë, i "kërkoi dorën" për një muaj rresht pa e ditur e dashura (VIDEO) Ditët e sotme është duke u bërë shumë më e vështirë të vini me një ide origjinale për t’i propozuar të dashurës. Pa m
Listat e papastruara mun dtë ndikojnë rezultatin e zgjedhjeve Procesi i ri zgjedhor pritet që edhe këtë herë të karakterizohet me lista të papastruara. Një gjë e tillë sipas përfaqës
Nevina Shtylla në pushime me të dashurin, kapet mat nga paparacët (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është përpjekur që jetën private ta mbajë gjithnjë larg syrit të medias mirëpo pak kohë më parë u zbulua
Papa Françesku mbeti i mbyllur në ashensor, e shpëtuan zjarrfikësit Papa Françesku thotë se ai kishte mbetur i mbyllur brenda për 25 minuta në një ashensor të Vatikanit dhe duhej të shpëto
"Basha fut kandidatin e vet dhe fiton bindeshëm", çfarë ndodh tani në Shkodër? Valdrin Pjetri lajmëroi dje dorëheqjen pasi demokratët publikuan dokumentet sipas të cilave ai kishte qenë i arrestuar d
"Vajzat kosovare janë të papara", Rita Ora mbështet publikisht Taynën dhe Dafinën (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit dhe po dëgjohet jo vetëm në Shqipë