999 rezultate për

papa

I PAPARË/ Shqiptari fiton shumën e majme në emisionin italian (VIDEO) Një i ri shqiptar ka fituar plot 30 mijë euro në emisionin e famshëm televiziv "Avanti un altro" që transmeton televizio
"Të bardhë" e para të "papastra", si ra në kurthin e karabinierëve ish-policja shqiptare (VIDEO) Një ish-efektive e policisë shqiptare u arrestua nga autoritetet italiane pasi u kap së bashku me një shqiptar tjetër, m
Për një arsye të fortë "Nihal" ia ndalon kategorisht paparacëve t’i fotografojnë djalin 2 muajsh (FOTO LAJM) Aktorja turke, Hazal Kaya, u bë për të gjithë e njohur me rolin si “Nihali” në serialin “Dashuri e ndaluar”. Në muaji
I ftuari surprizon Çanin, i bën dhuratën e paparë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" kanë qenë kasti i aktorëve të serialit "Lokomotiva" dhe autori i
Befason pas një jave Papa Françesku: Do të të puth, por mos më kafsho (VIDEO) Një javë pas reagimit të nervozuar të Papa Françeskut pas festës tradicionale të Vitit të Ri në Sheshin e Shën Pjetrit q
Goditi një femër, Papa Francesku kërkon falje (VIDEO) Papa Francesku nuk mundi të fshihte pakënaqësinë ndaj një vizitoreje në sheshin “Shën Pjetri” në prag të Vitit të Ri.
Papa Francesku humb durimin, godet një pelegrine (VIDEO) Papa Francesku nuk mundi të fshihte pakënaqësinë ndaj një vizitoreje në sheshin “Shën Pjetri” në prag të Vitit të Ri.
11 fotot e paparacëve që bënë namin këtë dekadë (FOTO LAJM) 1. Keanu Reeves i trishtuar Keanu Reeves, ulur në një stol në park, duke ngrënë një sanduiç. I vetëm, i trishtuar. Ai
"Zoti vazhdon t'ju dojë", Papa Françesku jep mesazhin për Krishtlindje Papa Françesku i priti Krishtlindjet me një mesazh: “Zoti i do të gjithë, madje edhe ata më të këqijtë prej nesh”, tha A
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 liderët më me ndikim shpirtëror në botë Revista “Watkins” ka botuar listën e 100 njerëzve të gjallë me më shumë ndikim shpirtëror në botë për vitin 2019. “Ndër
Zëri i Amerikës reagon pas largimit të Agron Tufës: Ka pasur sulme të papara mbi të Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit në Shqipëri Agron Tufa kërkoi azil pol
"Juventusi është fe në Shqipëri dhe ti je si Papa", Rama elozhe Buffonit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i
Toka "përpin" pallatin 5 katësh në Durrës, mbetet vetëm papafingoja Në zonën e ish-Kënetës në Durrës dhe më konkretisht në rrugën “Zef Serembe”, një pallat është groposur në tokë nga tërme
Dëmet e tërmetit, Papa Françesku dhuron 100 mijë euro për Shqipërinë Shumë shtete janë solidarizuar me Shqipërinë pas rënies së tërmetit shkatërrues, i cili la pas dhjetëra viktima, persona
Mesazhi prekës i Papa Françeskut: Zoti e bekoftë vendin që po vuan kaq shumë Lidhur me situaën e vështirë q po kalon Shqipëria, ka reaguar dhe Papa Françesku. Përmes një ppostimi, ai shpreh mbës
Lista e plotë e të gjithë pallatëve që janë të papabanushëm në Durrës Tërmeti 6.3 ballë me epiqendër në Durrës ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Përveç pallateve, hoteleve dhe s
Paparaci kap "mat" Rezarta Shkurtën duke spiunuar bashkëshortin, reagon Ermal Hoxha (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta është kapur "mat". Bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ka postuar një foto tyren nga ku Rezarta i
"Papam, pipim", kryebashkiaku i Kamzës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e sotme në rrjet, ka bërë xhiron një video e kryebashkiakut të ri të Kamzës, Rakip Suli. Ky i fundit ka tentuar
Atentatori i Çapjave, jepet vendimi për Shkëlzen Hasanpapajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur të dënojë me 10 vite burg Shkëlzen Hasanpapajn, pasi tentoi që të eliminojë Bledar Muçën
Mace mbi kokë e kova me ujë, çudirat më të papara në urban (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në transportin publik të shohim çudira. Duke filluar që nga kafshët Kur përdor transportin publik, nd